Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek bejönnek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejönnek a csendes, visszahúzódóbb lányok, illetve mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés

2019. márc. 16. 18:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Én általában szívesen nyitok az ilyen lányok felé és igazából az a tapasztalatom,hogy mint a többi másik ember esetében,köztük sincs 2 egyforma.Beszélgettem már így nagyon kedves és értelmes lányokkal,bunkó ribizlikkel akik csak nem elég bátrak hogy ezt felvállalják,és olyan csajokkal is,akik hát finoman szólva dilisek.Szóval igazából csak abvan különböznek a hangos nyitott lányoktól,hogy ők nem hangosak és nyitottak,hanem csendesek és visszahúzódók,semmi extra... 19/F
2019. márc. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon bejonnek
2019. márc. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Nekem bejönnek nagyon, tekintve hogy az esetek egy nagy részében én is ilyen vagyok. Szerintem az ha nem kiabálsz mindent fölöslegesen és megtudsz ülni a helyeden jóideig akkor az már némi intelligenciára vall. Szóval örülnék ha ilyen jellegű barátnőm lenne :c 16/f
2019. márc. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
#3😄😄😄😄
2019. márc. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nagyon személyiség függő. Találkoztam már olyan lányokkal is akik azért voltak visszahúzódóak mert elég elvont a személyiségük és antiszociálisak. Ezzel értelemszerűen nincs baj, de nem bejövős. Viszont találkoztam olyannal is, aki azért visszahúzódóbb mert okos és megválogattja a barátait, aki mellesleg szép is. Na az ilyen lányokra rejtett aranybányaként tekintek és “ölni” tudnék értük. Mellesleg ők általában nem azok a natúr ribizlik akiket egy éjszaka alatt a Remixben felszedsz.
2019. márc. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%
Én ilyen lányt szeretnék.. De mindegyik olyan magamutogató kis izé.. pedig olyan jó enne egy ilyen hozzám hasonló lányt találni aki azt akarja amit én, és ismeri a hűség fogalmát.. Csak sajnos nem tudok ismerkedni sok az elvárásom, nem volt még barátnőm és olyat szeretnék akinek szintén nem volt még senkije.. De hát ki az aki többet tervez pár évnél.. ilyen igazi kapcsolatok már nincsenek.. :(
2019. márc. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Én hasonló lány vagyok, és hát nem tudom... Az a tapasztalatom, hogy nem ez kell a fiúknak. Mondjuk az tény, hogy nem nézek ki jól.

Egyébként mindenki azt mondja, hogy csendes vagyok, ami részben igaz is, de társaságfüggő. Ha olyan emberrel vagyok, akiről tudom, hogy a társaságában magamat adhatom, akkor sokkal felszabadultabb vagyok 😅


Bocsi, hogy nem igazán a kérdésre válaszoltam

2019. márc. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak az ilyen lányok jönnek be.
2019. márc. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
7-es válaszoló ez nem igaz. Okés, nekem nincs senki akivel önmagam lehetek.. De én is ilyen vagyok (csak nem vagyok lány:D) és ez hülyeség hogy nem ez kell a fiuknak. Okés, a sok srác aki ki akar használni és megfektetni lányokat meg "minél szebb instásribi barátnőm legyen" annak nem kell.. De itt a ritka fajtám aki ugyan úgy depresszios visszahúzódó, nincs kivel beszélgetni stb.. És én se olyan lányt akarok aki haspólóba pucsít, hanem egy visszafogott hűséges aranyos lányt aki önmaga lehet velem és biztonságba érezné magát mellettem. Szóval az ilyen lányok rohadtul többet érnek az átlagnál.
2019. márc. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Érdekeseket írnak itt a válaszolók..

Én csendes és visszahúzódó lány vagyok, de jobban kijövök az erőteljesebb személyiségekkel. Persze, tudom, mindenki más. De.. szerintem két csendes ember nem jön annyira jól ki, mivel egyikük sem tud kezdeményezni. És még olyat is írtak hogy amikor van egy olyan ember aki mellett jól érzem magam akkor jobban megnyílok meg felszabadultabb vagyok, ez így is van, de én személy szerint nem tudok megnyílni egy olyan ember előtt akivel nem tudok beszélgetni, mert ő is csendes és egyikünk se mer megszólalni.

Ez az én véleményem, akinek nem inge ne vegye magára. Lehet hogy teljesen máshogy van és csak én gondolom így.

2019. márc. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!