Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek bejönnek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejönnek a csendes, visszahúzódóbb lányok, illetve mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés

2019. márc. 16. 18:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
9-es vagyok, utolsó azért ilyen nincs szerintem. Szóval ha 2 ember birja egymást akkor mehet a beszélgetés. igaz nekem semmi tapasztalatom nincs, nincs kivel beszélni. Mondjuk valahogy nekem ez is a bajom, hogy a visszahúzódó lányok is inkább a macó nagyképű hülyékre mennek.. Ezért is érzem hogy nekem nincs esély a boldogságra ebbe az életbe.. Mindenki olyan szabad, a lányok hiányosan öltözködnek (Igen, 18 vagyok de nekem rohadtul nem jön be) instán pózolnak buliznak, és ez az "élet".. :/ A fiukról meg még nem is beszéltünk :D
2019. márc. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
A mai világban a r.banckodás a nyerő, csendességgel nem igen találsz magadnak senkit. Nyugi, én szeretek dumálni, de mivel én sem vagyok a fent említett típus, én se kellek a kutyának se, szóval törődj bele 🙆
2019. márc. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
12-es miért ne kellenél a kutyának se? Nekem például egyáltalán nem tetszenek az alulöltözött szétsminkelt "lányok"
2019. márc. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Igen, igen, valahogy a fiúk többségének nem kellenek a szétsminkelt lányok, de egy normálisat senki se vesz észre
2019. márc. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
igaz hogy nem egy 100% ba tökéletes "normális" lány akarok akinek egy bmeg se esik ki a száján, 200 ezres fizetése van meg ilyenek, de én mindent megadnék egy nekem megfelelő lányért. De a mai világba elvárni azt hogy ne úgy öltözzön hiányosan mint egy ribi, visszahúzódó hűséges legyen, ez márr nem létezik. És ha valami csoda folytán lenne aki szeret engem, én az életemet adnám érte. Bár ez egy 18 évestől a mai világba furán hangzik, igaz? :D
2019. márc. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
#14.Teljesen igazad van. Én lány vagyok, de a fiúkra is ugyanúgy vonatkozik,amit írtál. Itt mennyi fiú írja,hogy neki nem a r... -k kellenek,stb. kozben meg én meg egy ilyen fiúval se talalkoztam még..😄
2019. márc. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
15-ös vagyok, lehet hogy nem találkoztál még ilyennel.. Én nekem igazából személyesen 0 azaz nulla ismerősömvan, akik pedig ugy gondolkodtak mint én velük is max neten beszéltem. én ugy vettem észre, mi akik igazán szeretetet akarunk kapni és adni nem a sok ribire hajtani (én UNDORODOK a haspólós pózolgató lányoktól!) általába depressziósak (vagyunk) és nem hajtjuk a csajokat, mert a kis hercegnők nem kellenek, ha kellenének mi nem vagyunk olyan macsók akik akárkinek kellenénk, aki meg próbálkozik az meg csak elutasítást kap.. Szóval élőbe beszélgetni se tudnék egy lánnyal, még soha meg se öleltem senkit nem hogy leszolitsak egy lányt :D össz vissz jelenleg egy lánnyal beszélek 1 héten párszor aki elvileg nagyon kedvel, de ugye egy netes beszélgetés 1 héten 8x nem valami bíztató :D Remélem elhiszitek hogy nem csak a sminkes ribik érnek sokat. Én speciál összes se jönnék olyannal aki már pasizgatott akinek nem első (és utolsó) lennék az életébe, vagy pózolgat a neten ilyen 200+ ismerősökkel akiket nem is ismer.. Nekem egy visszafogott nem agyonsminkelt természetes kócos csajszi kell, nem egy nagymellű ocsmány kis "hercegnő".. Bár gondolom 18 éves sráctól nem sűrűn hallotok ilyet, én is furcsálom család és ismerősök nélkül hogy nem lettem olyan trash bulizós senkiházi... :)
2019. márc. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az hogy az ilyen lányokat imádom a legjobban. Az ilyesmik az esetem. Hátha még aranyos is, és mindig szép elegánsan öltözködik.
márc. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!