Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek milyen fiúk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek milyen fiúk tetszenek?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból kérdezem, hogy kinek milyen öltözködés, haj, magaviselet (nagyon komooy, laza, vicces) tetszik?

16F



2019. márc. 16. 20:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Akik férfiasak, határozottak, humorosok, de egyben tudnak komolyak is lenni, intelligensek és izgalmasak. Önállóak, ambíciózusak, sportosak, nem lusták.
2019. márc. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Na bazeg az 1-es válaszából csak a humorost tudom teljesíteni. Gáznak érem magam......
2019. márc. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*érzem
2019. márc. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Ne érezd magad gáznak csak azért mert valakinek a tökéletes felel meg csak :D
2019. márc. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Csak nezz ki valahogy meg ne legyel egy idiota meg humor erzek sem art
2019. márc. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem elég fontos szempont a határozottság. Mikor a barátommal eleinte még csak találkozgattunk, nekem nagyon megtetszett benne, hogy határozott és konkrét elképzelései vannak komoly dolgokról is, a kapcsolatokról is.

Mivel ilyen szempontból én is konkrét embernek tartom magam, aki ki meri mondani, hogy mit akar a másiktól, így nem is voltam bizonytalan egy percig sem.

Ő előtte elég sok olyan sráccal találkoztam, akiknek elképzelésük se volt arról sem, hogy ők maguk mit akarnak. Nyilván komolyan sem tudtam őket venni, és rosszul is érintett a dolog, hogy attól, mert valaki a húszas évei elején járnak, mintha egyedi lenne komoly kapcsolatot keresni.

Valamint az is előre tud vetíteni dolgokat, hogy mennyire pendültök egy húron. Fél óra után kínos csend áll be vagy simán tudtok hosszasan, bármiről beszélgetni, tabuk nélkül. Mert végül nagyrészben ezeken áll vagy bukik a dolog.

Szerintem ezek fontosabbak a hétköznapi sztereotípiáknál, hogy vicces, sportos, magas, laza.

De hogy én is mondjak egy kinézetre "szelektáló" dolgot: nekem a sötét barna hajúak jobban tetszenek. Barátom is sötét hajú. :D

2019. márc. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%

Öltözködés nincs olyan,hogy milyen tetszene. Szerintem mindenkinek megvan a saját stílusa. Ez a lányoknál is változik.

A haj az mindenképp rövid legyen,de olyan amibe bele lehet túrni. Annál jobb nincs:)

Legyen laza, de komoly. Tiszteletdudó, figyelmes, de legyen humora is.

Belső tulajdonság ól pedig ezer dolgot is fel lehetne sorolni.

Viszont ne legyen túl komoly, túl laza vagy túl vicces. Legyen több tulajdonság, amiket bemutathat.

2019. márc. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Tanácstalan Lány ***** válasza:
60%

Nekem a magas srácok jönnek be, mert én pici vagyok😂

És az izmosabb testalkat szoval a srác ne legyen nalam vékonyabb és szeressen kondizni, hogy tudjunk együtt is edzeni. Fontos, hogy intelligens legyen de azért el tudjon lazulni és sokat nevessen nekem gyengém ha egy srác 32 foggal mosolyog vagy nevet😂😍 Hajszín, szemszín igazából tök mindegy csak legyen szimpi arcra és tudjak vele beszélgetni.

2019. márc. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az öltözködés mindegy, csak ápolt megjelenése legyen, tehát ne szakadt és koszos ruhákat hordjon.

A haja ne legyen túl rövid, de ne is túl hosszú. Bele lehessen túrni a hajába.

Magaviseletre pedig ne legyen bunkó. Legyen vicces, de ha kell komoly is tudjon lenni. Valamennyire legyen okos (legyen meg az alap műveltsége).

2019. márc. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem ez nagyon sok mindentől függ.

Nincs kimondott ideálom,mert igazabol,ha valakit szeretek, akkor a szememben megszépül, elfogadom ugy ahogy van. De termeszetesen ugy tudom csak megszeretni,ha ismerem, ha tudom hogy milyen ember ő.


Persze,fontos hogy legyen témánk, meg tudjon nevettettni, tudjak örülni neki,értékeljük hogy vagyunk egymásnak, tudjon becsületes maradni,stb.

2019. márc. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!