Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk mi az amit tetszik és mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mi az amit tetszik és mi az ami nem tetszik egy lányban? Illetve milyen lányok tetszenek?

Figyelt kérdés

2019. febr. 26. 16:34
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat elrontottam...xd ami*
2019. febr. 26. 16:37
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Legyen kedves, ne hisztizzen, öruljön annak ami van és ne változtasson magán. Ha ez megvan, a külső nekem nem igazán számít.
2019. febr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%

Elég elfogadó vagyok mind külső, mind belső téren.

Talán annyi, hogy ne legyen rövid a haja. Nem a vallon erő, az annal rövidebb. Sztem visszataszító. Nagyon fiús. És persze hogy ne legyen csúnya, ami pedig ugyebár relatív. Nem egyszer előfordult, hogy valaki szerint valamelyik lány csúnya, de pl nekem tetszett, na meg fordítva is.

Belsore pedig hogy ne legyen nagyon hisztis. Ismerek ilyen lányt és már az őrületbe kerget 😂

És hogy ne csak a penzemet akarja.


Nagyjából ennyi. De leginkább összkép alapján valasztok. Tehát nem tudom azt mondani sem, hogy egy hosszú, szőke hajú lany, aki nem hisztis mindenképpen bejön, s járnék vele...

2019. febr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Legyen csinos,(amit a kolléga is mondott előttem hogy ez relatív), én például örulök ha nem buta (persze ez is relatív és ez nem mindenkinél elvárás) legyen kedves , aranyos , támogasson ha kell és mutasson valami viszonzást ha teszek érte valamit . Röviden ennyi az elvârás az átlagnál.
2019. febr. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen
2019. febr. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%

Legyen okos, humoros, kedves, legyen önbizalma, az sem baj ha egós.


Mi nem tetszik? AZ HOGY BUTA. bármi legyen csak buta ne.

2019. febr. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Legyen szép,kedves,segítőkész,mármint másokkal ne csak velem és picit legyen vagány,csak épphogy.
2019. márc. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!