Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiakadnátok a helyembe?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiakadnátok a helyembe?

Figyelt kérdés
Baratom mar parszor célzott ra h szopjam le. Viszont en mindig elleneztem. Neha idegessegembe mondtam h azert nem mert hasznalt fsz nem lesz a szamba es undorito az a lany akivel egyutt volt. Most visszahhallottam hogy mondta ugy kb 5 havernak h jo lenne ha leszopnam. Nagyon szarul esett h ilyenekrol beszel masnak. Aztan ez volt h egesz nap a tema/veszekedes. Mit tegyek?
2019. márc. 18. 17:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%

Hogyan lehet egy párkapcsolatban a szexualitás tabu?

Nem erre épül?

2019. márc. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Akkor keress valami szűz pasit, aki még nem "használt".
2019. márc. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%

Nem minden nő bírja az orális szexet. Mondd el a pasidnak, hogy ez nálad nem működik. Sajnos ez egy olyan helyzet, amit ha nem akarsz, valószínű nem marad veled sokáig. Viszont NE erőltesd magad.

Megkérdezhetem, te és a barátod hány évesek vagytok?

2019. márc. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Étterembe se egyél mert használt tányért adnak és evőezközöket, csak el mossák!A palid tisztálkodik, szóval az előző csajtól max valami betegsége lehet más nem nagyon!
2019. márc. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Három dolog tűnik ki a kérdésből:

- túl fiatal vagy a szexhez és/vagy szexualitáshoz

- nem vagytok képesek ezt megbeszélni, ezért béna kifogásokat keresel, ami csak növeli a feszültséget

- a feszültség eleve adott, mert nyomás alatt vagy, és kényszernek érzed a dolgot, de legalább van annyi eszed hogy nem csinálsz olyat, amit nem szeretnél


Meg kellene beszélni, együtt és egymással. Most is ide írod ki, ahelyett hogy ti ketten tisztáznátok hogy mi nem tetszik.

2019. márc. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
27%

Ne tedd meg!!!!

Legyen tartásod!

Nem a szádba való!!!!!

Semmi gond nincs avval,ha nem teszed meg.

Arra is számíts,hogy a haverjaidnak,azt is elmndja,hogy lesz@ptad!

2019. márc. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Kettőnk közt nem tabu. Csak nekem ez olyan szar téma. Amit nem akarok az nem igy voltam vele. Viszont felre ertettetek. Ezt csak idegessegembe mondom igazabol nem erdekel kivel volt. Az tartott vissza h ő nem nyal ki meg h en ezt visszahallottam. Meg ugye amit irt is valaki hogy a haveroknak meselné
2019. márc. 18. 18:37
 8/17 anonim ***** válasza:
80%
Hát ha ez így megy tovább szerintem dobd ki a csávót mert ilyenbe nem kényszeríthet bele. Megértem hogy nem akarod ezt az egészet...
2019. márc. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő sem teszi meg, akkor ne is várja el. Ez nem egy komoly kapcsolat. Elég egyértelmű, h csak a szex miatt van veled. Ilyen pasi miatt nem is érdemes változtatnod. Keress mást.
2019. márc. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát én azt mondom, hogy kölcsönösség a lényeg, ha igény van mindkét fél részéről, ha pedig önző f.reg a barátod, akkor dobd ki. Az, hogy kibeszélje a haveri körével, elkerülhetetlen, ezért mondom, hogy inkább ne a közvetlen környezetedből jöjj össze valakivel, mert a srác felvág a haverjainak nyilvánvalóan, sőt, valószínűleg el is túlozza a dolgokat, és ezek rád fognak kivetülni, és te fogod visszahallani, hogy mekkora szajha vagy. Ahogy elnézem 15-6-nál nem vagytok idősebbek, szerintem nem igazán vagytok kompatibilisek se, szóval fel is út le is út.
2019. márc. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!