Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engedjem ezt a kapcsolatot,...

Pádre67 kérdése:

Engedjem ezt a kapcsolatot, vagy tiltsam?

Figyelt kérdés

17 éves nagyon csinos szűz lányom beleszeretett egy 32 éves egyedül álló férfibe, aki viszonozza ezt az érzést.

Alapból ő írogatott rá és, csavarta el a fejét.

idáig még csak egy két csók titokban való találkozás volt.

Úgy teszek mint ha nem tudnék semmit. A gyerek nem mer elém állni fél, hogy mit mondok, vagy teszek. De más forrásból tudom, hogy szenved éjszakákat sír át.

Mit tegyek?



2017. nov. 12. 09:57
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
62%
15 év nagyon sok!
2017. nov. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
93%

Gondolod, hogy ha tiltod, akkor majd nem fog vele titokban találkozni?

Honnan tudsz amúgy róla?

2017. nov. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
94%
Egy 17 évesnél semmit nem érsz el a tiltàssal, ha akarja úgyis megoldja, csak azt éred el hogy ezentúl se mer majd veled őszinte lenni.
2017. nov. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
44%
Nem tiltanám...a 32 éves grabancát kapnám el....
2017. nov. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
93%
Előbb megismerkednék a pasassal, ismeretlenül nem tiltan. Sok kehet a korlülönbség, de hallottunk már csodákat. Pl nővéremet tudom említeni: 17 évesen jött össze a nála 18 évvel idősebb férfival, aki azóta 11 éve a férje, és 3 gyermekük van. Persze anyáék az elején tiltották, aztan adtak egy esélyt a Gábornak, megismerkedtek. Ennek már 16 éve.
2017. nov. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
76%
A kamasz lanyod most naiv, okosabb a szuleinel es minden tiltas csak olaj a tuzre, de ezt elmeletileg te is tudod. Viszont a pasit ha ismered, meg lehet "gyozni" hogy a sajat erdeke hogy felszivodjon.
2017. nov. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
92%

Mondd meg neki, hogy nem lesz balhé, mutassa be otthon, te is nyugodtabb lennél, ha ismered.

Támogasd, ha szenved, adj tanácsot, ha kérdezz, és beszélj vele arról, hogy nagyon de nagyon vigyázzon, hogy ne essen teherbe! Inkább írassatok fogamzásgátlót.

Figyelj, fiatal, naiv: ilyenkor nagyon jót tesz a jellemfejlődésnek az is, ha arcra esik. Akár 32, akár 17 az első pasija, nem biztos, hogy sokáig fog tartani. Sőt...

Arra figyeljen, hogy ne essen teherbe, mert akkor tényleg elb..a az életét. Egy kis szerelmi bánatot mindenki túlélt már, azt meg okozhat egy 17 éves fiú is.

Pont, mint amikor járni tanult. :) Hagyni kell megtanulni elesni is, hogy később ne legyen nagyobb baj.

2017. nov. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Tiltani nem tudod, az értelmetlen, kivitelezni is lehetetlen.

Max annyit tudsz tenni hogy beszélgetsz a lányoddal erről a kapcsolatról, mi a nem jó benne, mi jó stb. stb.

2017. nov. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
57%
16 éves voltam, amikor megismerkedtem egy 32 éves fickóval. Nem tudtak eltiltani anyukámék. Azóta van 2 gyerekünk, hasamban a 3., most költözünk egy nagyobb házba, és boldogok vagyunk már több mint 10 éve. Örülöm, hogy így alakult. A mi történetünk happy enddel végződött.
2017. nov. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
35%
16 évesen jöttem össze egy 28 éves sráccal. 4,5 évig együtt voltunk. Ma már azt gondolom bárcsak tiltották volna. Elcsesztem a legjobb éveimet. Az ilyen pasival 99% gáz van, minimum defektes. Sajnos én is a saját hülyeségemből tanultam csak. De engem elvitt a nagymamám gyógyszert feliratni, és áldom az eszem hogy rendesen szedtem is mindig. Ha lányom lesz kizárt hogy engedném, haragudjon rám pár hónqpig inkább mint hogy csalódjon vagy egész életében bánja.
2017. nov. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!