Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mosonmagyaróváron sok szép...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mosonmagyaróváron sok szép lány van?

Figyelt kérdés
Azért kérdem mert oda fogok menni tanulni, a kis városba ahol lakok (az is Sopron megyéhez tartozik, és kb 20-25 km-re van óvártól.) Kevés ember lakik 7.000 körüli lehet a lakossága. És mivel fiú osztályba is jártam, így kevés lányt ismerek. De azok se szépek, sőt a városba sincs sok szép! De még legtöbbnek eléggé nagy arca is van! Nem nagyon járkáltam Óvárra. De néha mikor fel mentem láttam , hogy szép város , de a lányokat nem nagyon figyeltem! De mostmár elkezdtek érdekelni! Gimnáziumba megyek, szerintetek ott megismerek sok lányt illetve fogok magamnak találni valakit! 168-170 cm magas vagyok, vékony 56 kg! El kezdtem edzeni 2 hónapja. És nem mondanám magamnak helyesnek , de pár haverom már mondta ,hogy jól nézek De lány még nem nagyon. Tehát így még nem tartanám magam helyesnek. Viszont a humorom az jó. Legtöbb haverommal ellentétben én komolyabb kapcsolatra vágyom!

2019. márc. 29. 09:48
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja és pár pattanás van az arcomon. De szerintem még az elfogadható kategória! És olyan befehérdett pattanásból is volt 1-2! De kezelem szóval jelenleg az nincs. Ez szerintetek mennyire lehet hátrány?!
2019. márc. 29. 11:16
 2/17 A kérdező kommentje:
Miért az én kérdésemre nem érkezik még mindig válasz?
2019. márc. 29. 12:04
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Igen, sok van.
2019. márc. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ezzel a válasszal sokat érek :D.
2019. márc. 29. 12:52
 5/17 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha nem csak úgy random be írtad akkor azt már tudom!
2019. márc. 29. 12:53
 6/17 anonim ***** válasza:

Van.

De ez relatív.

Lehet nekem mindenki szép az osztalyodbol, míg neked egy sem...

2019. márc. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem hiszem , esetleg 1-2 lány tethetne! Mert azért van különbség köztük meg pl egy olyan csaj között aki már a fiúk 70%-nak legalább be jön az itteniek max az olyan fiúknak aki látott már tényleg szép lányt! Max az 50-60%-nak tetszene!
2019. márc. 29. 14:27
 8/17 A kérdező kommentje:
De mindenkinek más at izlése!
2019. márc. 29. 14:27
 9/17 anonim válasza:
Vannak, de egy kicsit mintha el lennének szállva. Legalábbis akiket én ismerek. Fura. De szépnek szépek, az biztos.
2019. ápr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Nagyon prolisak meg műek, meg kb ugyanúgy néz ki az összes.
2019. máj. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!