Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mosonmagyaróváron sok szép...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mosonmagyaróváron sok szép lány van?

Figyelt kérdés
Azért kérdem mert oda fogok menni tanulni, a kis városba ahol lakok (az is Sopron megyéhez tartozik, és kb 20-25 km-re van óvártól.) Kevés ember lakik 7.000 körüli lehet a lakossága. És mivel fiú osztályba is jártam, így kevés lányt ismerek. De azok se szépek, sőt a városba sincs sok szép! De még legtöbbnek eléggé nagy arca is van! Nem nagyon járkáltam Óvárra. De néha mikor fel mentem láttam , hogy szép város , de a lányokat nem nagyon figyeltem! De mostmár elkezdtek érdekelni! Gimnáziumba megyek, szerintetek ott megismerek sok lányt illetve fogok magamnak találni valakit! 168-170 cm magas vagyok, vékony 56 kg! El kezdtem edzeni 2 hónapja. És nem mondanám magamnak helyesnek , de pár haverom már mondta ,hogy jól nézek De lány még nem nagyon. Tehát így még nem tartanám magam helyesnek. Viszont a humorom az jó. Legtöbb haverommal ellentétben én komolyabb kapcsolatra vágyom!

2019. márc. 29. 09:48
1 2
 11/17 anonim válasza:
A Kussuth-ba mész?
2019. máj. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
0%
Ha van sok pénzed és egy ostoba seggarc vagy akkor bárkit megkaphatsz
2019. máj. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
90%
Ez Magyarország egy erkölcsi süllyesztője. Önjelölt királynő akik el vannak szállva maguktól de a környékbeli is mehetnek a darálóba pl Jánossomorja. Az erkölcs nulla bármire kaphatóak főleg a fiatalabb generáció. Ha jószívű érzékeny srác vagy itt kivéreztetnek és széttépnek
2019. máj. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Két hétig voltam ott, de én egyet sem láttam.
2019. aug. 25. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Esztegomban, ott szebbek vannak.
2019. aug. 25. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Javítva:

Esztergomban, ott szebbek vannak.

:)


Dögunalom hely egyébként, majd meglátod.

2019. aug. 25. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Igen sok van!

Az egyikük Dohovics Laura

2022. jún. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!