Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti elmennétek így...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti elmennétek így randizni?

Figyelt kérdés

Be jelöltem egy lány egy hónapja,és lájkoltam 1-2 képét.Most rá akarok írni egy hónap múltán,de mivel nem szeretek neten ismerkedni,egyből el hívnám egy randira.Szinte teljesen ismeretlen,csak egy suliba jártunk,de biztos nem emlékszik rám,mert amikor oda jártam észre se vettem.De most rá találtam,és nagyon meg tetszett.

A kérdés az hogy ha rátok írna egy fiú,és egyből randira hívna ti bele mennétek? Vagy jobb lenne előszor neten meg indítani?

22/f a lány még suliba jár 18/l



2019. márc. 29. 20:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Plusz infó hogy egyik régebbi barátom próbálkozott nála,de friendzoneba tette...
2019. márc. 29. 20:55
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Hát én pl nem mennék el a helyében,îgy hogy nagyjából semmit nem tud rólad... dehát kitudja.
2019. márc. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
romokban az oktatás...
2019. márc. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Fruzs33 ***** válasza:

Hát...én már mentem így randira,nem egyszer.

Igaz,többségében legalább 1 hétig beszéltem az adott esetekben az illetőkkel.

A párommal 1 hónapot beszéltünk,(2 hónap szingliség után)

aztán 3 napot telibe találkoztunk...a másodikon jöttünk össze. Na és pont ilyen korkülömbség van köztünk,mint köztetek. ő 22 én meg 18(még) :) Sok sikert kívánok neked!

2019. márc. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Már bocsi az ilyen válaszért(mert nem szép) ,de már bele untam az ismerkedésbe neten.Vagy vissza ír vagy,csak óránként két mondatot.Vagy egész nap ‘zaklat’, a semmiről beszélve.Tegnap is kaptam a bókot egy ismeretlen lánytól,aztán mivel furcsának találtam a viselkedését,le is lécelt hogy észre vette az érdeklődésem hiányát.

Ezért szeretném úgy hogy mindent vagy semmit alapon.Senkinek ne legyenek előre kialakult képek a másikról.

Csak ez a hátránya,hogy egy ismeretlennel nem szivesen all szoba az ember.

Vagy arra is gondoltam hogy kertelhetek neki neten,meg bizonygatni hogy biztos látott,de ha nem akar semmit akkor megint fel adom erre az évre a csajokat :D

2019. márc. 29. 22:51
 6/7 anonim válasza:
Legalább megtudod hogy milyen.. Mennyire akár megismerbi :/
2019. márc. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Utolsó vagyok *n
2019. márc. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!