Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom, mit kéne tennem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Army666 kérdése:

Nem tudom, mit kéne tennem szerintetek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Az iskola ahova felvettek csinál egy ilyen nyílt nap szerűséget ahova a legjobb barátom is szeretne menni és igazából nekem is nagyon sok kedvem lenne hozzá.

Viszont már régebben is volt egy ilyen és azon ott voltam és az ott tanulókkal ismerkedtem. A helyzet az, hogy jól elbeszélgettem velük és ahogy láttam rajtuk nem volt bajuk a jelenlétemmel, viszont van egy fura érzés bennem, hogy kissé furinak/érdekesnek tartanak.

Igazából ez nem is lenne akkora baj, de a volt legjobb barátnőm épp egy oda járó sráccal jött össze.

(Egyébként a lány nagyon pipa rám, pedig esküszöm nem csináltam semmit, egyszerűen megutált, mert nem hódoltam be neki és nem tettem úgy, mintha ő lenne az atyaúristen)

Szóval visszatérve ez a lány összejött egy odajáró sráccal, akivel történetesen én jóban vagyok.

Nem azon problémázok, hogy ha meglát a fiú jelenetet rendez vagy bármi ilyesmi, hanem hoyg a lány biztos rosszakat mondott rólam és nem akarom, hogy azelőtt mielőtt oda járnék elkönyveljenek holmi önző szukának.

És most tanácstalan vagyok, mit tegyek?

Elmenjek vagy ezt most hagyjam ki inkább?

Szeretnék menni, de mi van ha az egész nap halálra van ítélve?



2019. márc. 29. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogyha nem mész oda, nem tudod meg. Dönts saját belátásod szerint, de mint mondtam: ha elszalasztod a lehetőséget, nem tudod meg, mi történt volna. Elég rossz azon rágódni, hogy mi lett volna ha...
2019. márc. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem mindegy hogy most 4 éven keresztül,vagy 4 év +1 napon keresztül fogod elviselni ha ez lesz?Pontosan ahogy az előző írta,ha nem mész el,nemtudod hogy mi lett volna!Nemtudom,hogy középiskolában még ezzel foglalkoznak a fiúk,hogy minél jobban bemocskoljanak egy srácot!De nyugi,az elsősöket (9.-eket) az első évükben egyfolytában szivatják,szval akkor nem sak téged fognak kikészíteni!Ha ez megnyugtat!😂😀Ne törődj velük ha ezt fogják csinálni,nem muszáj öribarik lennetek!
2019. márc. 30. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*öribariknak lennetek.
2019. márc. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! 😊😊

Igazatok van, hülyeség lenne emiatt kihagyni egy jó programot, inkább elmegyek.

2019. márc. 30. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!