Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben mit kéne tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon tetszik.Az barátnőmnek az ismerősének a haverja,és sokat mesélt a srácról,szóval tulajdonképpen valamennyire ismerem.(de mielőtt jönnek a fikázó kommentek nem jelentem ki hogy szerelmes vagyok belé úgy hogy csak pár dolgot ismerek róla,és úgy hogy élőben sem találkoztam vele,meg nem is beszéltünk) De azóta a barátnőm és az ismerőse összevesztek és nem beszélnek egymással.Tudom hülyeség,de úgy gondoltam,hogy majd általa megismerem stb.de így nagyon is nehéz lesz.Szóval fogalmam sincsen mit tegyek,szeretném megismerni a srácot de az furán hatna ha bejelölném és ráírnék így tökre ismeretlenül.Akinek van valami ötlete az kérem írja meg.Előre is köszönöm!

2017. ápr. 22. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem jönne ki furán ha ráírnál Elutasítani úgy sem fog, lekoptatni sem valószínű, viszont ha esetleg mégis, akkor meg tudod, hogy bunkó, és nem éri meg ismerkedni vele, és még később sem lesz ciki, hiszen nem valószínű hogy sokat fogtok találkozni :)
2017. ápr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2017. ápr. 22. 20:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem ahhoz bejelölni és ráírni.

Keresd fel ott ahova jár. És dumálj vele.

2017. ápr. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De én vidéki vagyok ő meg Pesti.Kicsit nehéz lenne :D
2017. ápr. 23. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!