Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baja van velem?

Figyelt kérdés
Kb 2hete megismertem egy lányt(én irtam rá) és beszélgettem vele azóta minden nap beszéltem vele. 2x írt rám (abból egy hogy találkozni szeretne velem). Találkoztam vele és még az nap is egy csomót beszéltem vele. Tegnap volt házi buliba szóval aznap keveset beszéltem vele. Ma beszéltünk és megkérdeztem tőle hogy mennyire masnapos egy ilyen buli után(mert mondta hogy sokat ivott. Megnézte de azóta se válaszolt. Szerintetek miért nem ír vissza? 😅

2019. márc. 31. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem akar róla beszélni, és más témát kellene felhoznod(kicsi rá az esély...), vagy piszok mód berúgott...
2019. márc. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És még ma írják rá? mert kb ez 1 órája történt. Megkérdezem miért nem írt?
2019. márc. 31. 19:19
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

Veled aligha van baja, inkább saját magával - a gyomrával, mert sokat ivott.

Függetlenül attól, hogy hány éves, de ha nem tudja magát kontrollálni és sokat iszik, akkor mondj le róla. Keress más, rendes lányt.

F.

2019. márc. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
supersample anti-aliasing jól írta. Nem egy felelősség teljes, csaj ha ennyire kicsapja magát egy sima buliba.
2019. márc. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!