Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi baja lehet a legjobb fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja lehet a legjobb fiú barátomnak?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom egy fiú. Egy nap meséltem neki egy másik fiúról, akivel egész jól el lehet beszélgetni meg minden. Ekkor a legjobb barátnőm megmutatott neki egy képet az említett fiúról. Ezután eléggé cinikus beszédmodorra váltott. Ezután kb. egy hétig eléggé hidegen, ridegen szólt hozzám. Mi baja lehetett? Ő is sokat szokott nekem mesélni lányokról akik tetszenek neki. Születésünktől fogva ismerem őt, de ezt most nem értettem, hogy mi baja lett.


15 éves lány vagyok :)



2018. ápr. 2. 17:28
 1/7 anonim válasza:
Féltékeny:
2018. ápr. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szoszerint azt a szot akartam irni mint au elso :D
2018. ápr. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hogy lehet féltékeny, ha csak barátok vagyunk? Mondjuk volt már rá példa, hogy az egyik unokatestvéremmel (nem tudta hogy az unokatesóm) el kezdett veszekedni azért, mert a suliban megölelt. Nem tudom mit csináljak ezzel a gyerekkel. Nemcsak születésétől fogva ismerem, de még szomszédom is, és egy suliba, egy osztályba is járunk
2018. ápr. 2. 18:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Megeshet, hogy szerelmes lett beléd.
2018. ápr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ezt kissé valótlannak tartom, mivel a személyiségem... hát... nem túl lányos. Emellett metált, rockot, rappet és kpop-ot hallgatok, amik közül ő csak a rappet és a rockot szereti.

Néhány téren azonos az érdeklődési körünk, viszont nagyon sok helyen nagyon is eltérő. Úgyhogy ezt kissé valótlannak tartom.

De köszönöm a válaszod!:)

2018. ápr. 2. 18:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Hisztis 15 éves fiu , enyi.
2018. ápr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem ő szerelmes beléd.
2018. ápr. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!