Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek inkább a fiatalabb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek inkább a fiatalabb lányok jönnek be vagy az idősebbek?

Figyelt kérdés

Kíváncsiságból kérdem ,hogy melyik korosztály tetszik jobban a velem egy idős fiúknak! Nekem inkább a 14-16,5- évesek jobban tetszenek mint a 17-19 évesek. Ugye olyan 16,5 éves korig máshogy néznek ki a lányok szerintem cukibb az arcuk! Utána is szépek, de utána érebbek, nekem nagyon ami annyir még nem tetszik! Nektek mi? De szerintem értelmileg sincs sok különbség egy 15 és egy 17 éves között! 15 évesen a lányok nagy része már gondolkodásilag meg éretebb, ha pár kapcsolatról van szó! Mi fiúk is később vágyunk az igazi szerelemre.

Nyáron leszek 18/F.



2019. ápr. 1. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Nekem nem a külső a legfontosabb. Az úgyis olyan amilyet ő akar, a legtöbb lány nem is a valódi arcát mutatja.
2019. ápr. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Valóban én is akiket kedvesnek ismerek lányokat és tetszenek, szépek is, azoknak az 55%-ról derűlt ki az , hogy tényleg kedves! Olyan 20%-ról méh nem tudom el dönteni, a maradék 35%-ról meg tudom , hogy kétmutató!
2019. ápr. 1. 10:38
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Semmi gond nincs ezzel, hogy azok tetszenek érettségben meg nyilván a 3-4 évvel fiatalabbakkal passzolsz össze mivel az érdeklődési körök azonosak . A 18 év az egy papír egy jogszabály szerint meghozott felnőtté válás.
2019. ápr. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem 17től (de jobb ha 20+) 25ig.

Jobban szeretem az idősebb lányokat. De ugye ez ilyen korban már szűkül. Szeretnék saját gyereket is, de esetleg 5-10 év mulva. Egy 30 év körüli nő nem szeretne várni már ennyit.

Fiatalabbakkal is össze jönnék, de csak akkor ha valóban jóval érettebb a társainál és nem csak mondogatja. Tartós kapcsolat érdekelne csak egyedül.

18 éves koromba is így voltam vele, hogy az idősebb nők jobban érdekeltek, mint a fiatalabbak. Ettől függetlenül nem zárkózok el a dolog elől, ha egy fiatalabb ismerkedne. Az esélyt ugye illik megadni, de ha nem megy nem fogom hitegetni.

2019. ápr. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 vagyok. Az lemaradt, hogy 21 éves vagyok
2019. ápr. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem főleg a 17-20 év közötti lányok jönnek be(esetleg a 16 talán még belefér).

A 16 év alatti lányokat valamiért éretlennek tartom(főleg gondolkodásilag), és az azutániakat tartom érettnek igazán komoly kapcsolatra(bár vannak akiknek még 20 évesen is éretlen a gondolkodásuk).

17/F(egy hónap múlva 18)

2019. ápr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem inkább a fiatalabbak, 18 alattiak.

20+ / F

2019. ápr. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!