Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt az exem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt az exem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az exem 1hónapja dobott, azóta nem igazán kerestem ahogy ő se engem. Tegnap rámírt, hogy nála maradt a táskám és visszahozná és beszélni is akar. Még tegnap találkoztunk, beszélgettünk jól elvoltunk, vegül megölelt és megcsókolt és azt mondta, hogy hiányzok neki. Aztán elment, de ma viszont rámírt és elküldött, mert valami baja van gondolom. Ezt miért csinálhatja? Csak szórakozni akar velem vagy mi lehrt vele? A válaszokat előre is köszönöm. 🤗



2019. ápr. 9. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen volt a csajom exe is xd csak én nem hagytam, hogy barátnőmre rá mászon!Kapott 1-2 pofont aztán eltakarodott!A gyerek nagyon kikészítette barátnőmet, ezért is rühellem, mint a sz#rt!Patkány a gyerek!Hagyd és keress egy normális palit!
2019. ápr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bizonyára szívesen vennéd a közeledését, hiszen nem te hagytad el őt.

Én nem tiltakoznék a közeledése ellen, de megkérném, hogy jól gondolja meg és ne játsszon az érzéseimmel, mert nem akarok újból pórul járni.

F.

2019. ápr. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én exem ugyanez. Nem keresett sokáig, majd "hirtelen" eszébe jutottam, hogy "Nekem amúgy van egy exem, aki szeret. Menjünk már vissza hozzá." Na 2x el is játszotta az esélyét. Ha így viselkedik veled, hogy játszik az érzéseiddel elküldeném az anyjába :) 17/L
2019. máj. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!