Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a fura érzés, és mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a fura érzés, és mit tudnék ellene tenni?

Figyelt kérdés

Volt egy lány, akivel szerintem túl gyorsan jöttünk össze, és hát nem is volt hosszú, 2 hétig tartott meg pár hét míg ismerkedtünk előtte. Azt mondta, hogy bejövök neki, meg nem velem van a baj, de egyszerűen nem tud megbízni senkiben és emiatt nem tud belém szeretni és nem akarja, hogy így folytatódjon a kapcsolat.

De amíg tartott ez a "kapcsolat" addig néha úgy éreztem, olyan jó lenne ha szingli lennék, de most hogy megtörtént nyomaszt az érzés, meg ő is nagyon hiányzik.. én se szerettem bele nyilván 2 hét alatt, de kezdtek kialakulni érzelmek, és most úgy hiányzik az, hogy beszéljek vele, meg az hogy egymáshoz bújunk, meg ezek.

Most van ez először, a hosszabb kapcsolataim végén sose éreztem ilyet, és tényleg nem tudom mi ez az érzés, de nagyon rossz.


2019. ápr. 9. 20:54
 1/1 Fruzs33 ***** válasza:

Elkezdtél hozzá kötődni érzelmileg.

Ez a még nem szerelem,de nem is barátság fázis.

Avagy többet érzel,csak magadnak sem vallod be.

2019. ápr. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!