Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Mi ez a fura érzés, és mit tudnék ellene tenni?

Volt egy lány, akivel szerintem túl gyorsan jöttünk össze, és hát nem is volt hosszú, 2 hétig tartott meg pár hét míg ismerkedtünk előtte. Azt mondta, hogy bejövök neki, meg nem velem van a baj, de egyszerűen nem tud megbízni senkiben és emiatt nem tud belém szeretni és nem akarja, hogy így folytatódjon a kapcsolat.

De amíg tartott ez a "kapcsolat" addig néha úgy éreztem, olyan jó lenne ha szingli lennék, de most hogy megtörtént nyomaszt az érzés, meg ő is nagyon hiányzik.. én se szerettem bele nyilván 2 hét alatt, de kezdtek kialakulni érzelmek, és most úgy hiányzik az, hogy beszéljek vele, meg az hogy egymáshoz bújunk, meg ezek.

Most van ez először, a hosszabb kapcsolataim végén sose éreztem ilyet, és tényleg nem tudom mi ez az érzés, de nagyon rossz.

ápr. 9. 20:54  Privát üzenet  

A válasz
Fruzs33 nevű felhasználó válasza:

Elkezdtél hozzá kötődni érzelmileg.

Ez a még nem szerelem,de nem is barátság fázis.

Avagy többet érzel,csak magadnak sem vallod be.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont ápr. 9. 23:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért érzek ennyire nagy féltékenységet amikor csak meg látom hogy lengén van felöltözve vagy ha más férfi nevetteti meg? és hogyan tudnák valamit tenni ellene?
Szorító érzés a mellkasban. Mit tehetek ellene? (többi lent)
Erős égő érzés a makkon, pirosság, sárgás váladék. Mit lehet tenni ellene?
Február 8 nem vártam. Mar szerdán halvany pozi volt a tesztem. Ma reggel ujra csinaltam ez is pozi lett. De megrémiszt ez az allando mindjart megjon erzes. Derék fájas es néha...
Ezek kezdődő pánikrohamok? Mit tegyek ellene? Ha egyedül vagyok legszívesebben elsírnám magam és félek. (lent részletesebben leírtam, miért)
Nagyon könnyen vörösödik az arcom mit tehetek ellene?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!