Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elkezdeném szinte levegőnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elkezdeném szinte levegőnek nézni a fiút, aki tetszik, azzal felkelthetném az érdeklődését? (16/L)

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam aki eléggé bejön, de én őt nem érdeklem. Keresem a társaságát, kedves vagyok vele, érdeklődök iránta, segítek neki ha kell, de semmi viszonzást nem kapok. Ha elkezdeném ignorálni (nem lennék szemét vagy túl hűvös vele, csak egyszerűen sose kezdeményeznék semmit, meg megprobálnék nem annyira nevetni a poénjain) akkor szerintetek hogy reagálna?

2019. ápr. 10. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Van rá esély, igen. Egy próbát megér. Hajrá!😀
2019. ápr. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nos, az emberek a buszon levegőnek szoktak nézni és e szerint is viselkednek…

Szóval ez szerintem soha nem működik. Esetleg arra, hogy észre veszi a másik, hogy valamit túl tolhatott.

2019. ápr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%
Rá fog jönni, hogy tetszik neked. Ez régi taktika. Velem is eljátszották.
2019. ápr. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ja igen, mert attól aztán menten belédszeret. :D

Valószínűbb, hogy így a leghalványabb esélyét is elűzöd annak, hogy valaha felfigyeljen rád.

2019. ápr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy bele is fog szeretni. Csak valószínűleg rá fog jönni. A kérdés feltevője 16 éves. Tipikus tinilány viselkedés.
2019. ápr. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én se gondolom hogy ettől megtetszenék neki, csak úgy hallottam hogy ha nem foglalkozol valakivel, akivel régebben törődtél is valamennyit, akkor elkezdi zavarni kicsit, bántja az egóját és jobban elkezd vágyni a figyelmedre... Ebben azért lehet igazság, vagy nem? Fogalmam sincs.
2019. ápr. 10. 23:15
 7/12 anonim ***** válasza:
Van benne igazság. Amúgy az is lehet, hogy bejössz neki csak direkt csinál úgy, mintha nem.
2019. ápr. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%

Nem lehet tudni mi lesz ebből...

1, rá fog jönni, hogy tetszett neked.

2. azt fogja gondolni, hogy a vonat elment.

3. barátként fog tekinteni hisz, ő az osztálytársad, vagy ha nem érdeklődsz felé, akkor ő se fog...


Ez teljesen emberfüggő. Olyan mint félénk-bátor...

2019. ápr. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tudod, egyenjogúság van.

Ha már próbáltál jeleket adni, és nem jött be, akkor lehetsz egy kicsit egyértelműbb.

Elhívhatod pl. valahova (elég az iskolai büfé), és vehetsz neki valamit.

Vagy kérhetsz segítséget tőle valamiben, és aztán az 1. pont.

2019. ápr. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utálatát lehet kiváltanád.
2021. márc. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!