Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, ha egy lány nem igazán szeret beszélni a magán életéről?

Figyelt kérdés
Aggódok a húgom miatt, ma megláttam a pasijával, nem mondott róla semmit, pedig jóba vagyok vele, amikor még rá kérdeztem nála annyit mondott hogy hány éves és hova jár a csávója, meg azt, hogy nem szeret a magán életéről beszélni. Azért is aggódik mert egy tanár akivel ki akart kezdeni, szóval könnyen kapható és naiv.

2019. ápr. 10. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Mert van valami, amiről kellemetlen lenne számára veled beszélni. Ez szerintem természetes, a szerelmi élet nem tartozik a testvérekre sem.

Persze, arra jó, ha odafigyelsz, hogy ne csináljon felesleges butaságokat, de a szükségesnél ne ártsd bele magad jobban az ő életébe.

2019. ápr. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én a családom előtt nem vagyok nyitott könyv.


Nem gyűlölöm a rokonaimat, lelki gondjaim sincsenek. Egyszerűen nem olyan a kapcsolatunk, hogy én ezt meg azt elmesélgessem.


A munkában amúgy pont a napokban mondta kedvesen a kolléga, hogy jó lenne, ha nem lennék zárkózott, mert annyit lát, hogy mosolygok, elbeszélgetek a semmiről, de nem tudja, ha komoly baj van, nem mutatom ki, nem beszélek róla (most épp van pár történés körülöttem, családon belül mátét és hasonlók).


Szóval nem kell aggódni, egyszerűen csak nem szeret fecserészni az aktuális dolgairól.


29 éves vagyok és nő.

2019. ápr. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!