Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha van egy nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha van egy nagyon jó lány barátom akivel mindent megtudunk beszélni (folyt. Lent)?!

Figyelt kérdés
Szóval szoba került a csók és én még nem csókolóztam de ő már többször is. Szóval ha oda kerülünk szerintetek lehet vele az első Csókom?
2019. jan. 2. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet. De utána már nem biztos, hogy barátok lesztek.
2019. jan. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
En a helyedben nem mennek bele, mert lehet utana mar az egesz nem lesz ugyanolyan mint elotte
2019. jan. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak már nagyon vágyom és ő tudja és direkt úgy csinálja hogy csak egyre jobban kívánjan a csókolózást
2019. jan. 2. 14:04
 4/8 anonim ***** válasza:

Próbáld egy kellemes ölelés közben megcsókolni. Nincs a csóknak különösebb technikája. Először csak csókold az arcát a szája közlében, aztán kis szünet után betolhatod a nyelved a szájába. Bizonyára nem fog ellenkezni.

Ha mégis először elutasít, próbálkozz kicsit később, vagy másik alkalommal. Ha kedvel téged - viszonozni fogja, ill. eltűri.

F.

2019. jan. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát félénk vagyok szóval nem nagyon merném ezt így.... inkább ő neki kellene kezdeményezni ezt, ő tudja ezt
2019. jan. 2. 14:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha direkt olyan szituációkba hozz akkor nem hiszem hogy csak barátként tekint rad de ezt meg kene vele beszélned
2019. jan. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát én nem nagyon merek vele beszélni erről. Ugye neten beszélünk olyan témákról, élőben meg zavarba hozz és ennek örül mert cuki vagyok ahogy elpirulok (általában öleléssel próbál zavarba hozni)
2019. jan. 2. 14:15
 8/8 anonim ***** válasza:

Jó szándékból és nem gúnyból írom, de ne légy anyámasszony katonája!

Petőfi: "Ha férfi vagy, légy férfi!".

Nehogy azt várd, hogy ő csináljon neked gyereket. Ezt képletesen értsed. Szedd össze a bátorságod és nyomulj a csajra. Ha a végén rájössz, hogy csak cicázott veled, akkor irány egy másik (szimpatikus) lány. Ez így megy, kedves barátom...

Sok sikert!

2019. jan. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!