Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ilyenkor mi lenne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyenkor mi lenne a helyes teendő? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nos, szóval. Van egy osztálytársnőm. Pár napja ezelőtt ráírtam. Jókat írtunk.

Az egész odáig "fajult", hogy szívecskéket küldtünk egymásnak, illetve megkérdeztem tőle, hogy lenne kedve találkozni velem. Erre azt írta, hogy nem tudd, bocsi, mivel sok a dolga.

Rendben, megértettem. Aztán tovább írtunk, de olyan "semmis" témákról. Iskoláról..stb


Aztán ma reggel vettem észre, hogy letiltott Instagramon (???).


(van pasija, talán azért)


Szerintetek ilyenkor mi lenne a helyes lépés? Írjak rá Facebookon, hogy itt valami félreértés történt?


Egyébként én magántanuló vagyok, félévtől kezdve. Ő pedig "bejáros".


Hónapok óta nem láttam, de azért mégis. Osztálytárs.


Szerintetek? Mi lenne a helyes lépés?


2019. ápr. 11. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle megbántottad e vagy miért tiltott? Egyszerűbb lett volna ha megmondja hogy nem akar veled levelezni már. Ezt így írd le neki. Aztán majdcsak válaszol valamit.
2019. ápr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A helyes lépés az, hogy hagyod a francba. Úgy vette a lapot, hogy tetszik neked és ez tetszett neki. Viszont semmit nem akar tőled, csak jólesett neki az érzés, hogy valakinek fontos. Mikor megkérdezted, hogy találkoznátok-e, rájött, hogy "kössz, nem", ezért lett a beszélgetés semleges és ezért tiltott le. Ajnározni jó voltál, de többre nem vágyik.
2019. ápr. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
49%

Fölösleges tolakodásnak fogja venni, a ismét felkeresed őt. Tévedsz, ha azt hiszed, hogy véletlenül tiltott le, habár nyíltabb módját is választhatta volna a levelezés megszüntetésének.

Vedd tudomásul, hogy jól esett neki a bókod, de többre nem vágyódik. Mindegy, hogy azért-e, mert van fiúja vagy nincs.

Mondj le róla.

F.

2019. ápr. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!