Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Estetek már bele legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Estetek már bele legjobb barátba? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 13. 23:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetben egy kis barátság extrákkal, aztán megszűnt az egész dolog úgy ahogy van...
2019. ápr. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Pont így jártam én is.
2019. ápr. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Igen. Mi összejöttünk, még most is együtt vagyunk. Viszont rájöttem, hogyha szakítunk akkor két fontos személyt is elvesztek az életemből.
2019. ápr. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kétszer is. (Nem, nem tanultam az előzőből.) xD Első alkalommal 2 évig húztuk, egy darabig minden jónak tűnt, aztán olyan szinten kezdett letojni a barátom, hogy hosszas gondolkodás, őrlődés, és persze neki való könyörgés után, hogy módosítson a hozzáállásán, végül nagy nehezen otthagytam. Természetesen szerinte én voltam az oka mindennek, ezért letiltott és onnantól nem volt hajlandó kommunikálni velem. Ennek ellenére is nehezen tettem magam túl rajta.

A második sztori vidámabb. :P Aki eközben a legjobb barátom lett, később vele jöttünk össze, hirtelen felindulásból, egy kínos szituációból adódóan. Ezután kiderült, hogy szeretjük egymást, csak addig egyikünk sem gondolta a másikról. Elég előnytelenek voltak akkoriban a körülmények egy normális kapcsolathoz, szóval ebből lett egy "majd lesz valahogy, de leginkább sehogy" jellegű dolog. Pár hónapig tartott, de annyira közel kerültünk egymáshoz, hogy amikor ennek a kapcsolatnak vége lett a körülmények miatt, csak még sokkal szorosabb lett a barátságunk, mint előtte bármikor. Néhány év alatt rendeződött szinte minden, ami még nem, azt már át tudjuk vészelni, így megpróbáltuk újra, és pár hónapja minden rendben. :D

2019. ápr. 14. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyan fél évvel később poénkodva elmondtam neki, persze akkor màr nem jött be.

Mondta hogy én se vagyok rossz azért de persze sose tetszenénk egyásnak úgy (részemről se már).

2019. ápr. 14. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak az árokba estem bele.
2019. ápr. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Összejöttünk, egy hónapig együtt voltunk. Nagyjából egy hétig minden jó volt, aztán állandóan csak a veszekedés ment. Legtöbbször ő kezdeményezte, mert egy gyászhuszár és ezért neki soha semmi nem jó. Aztán persze később rájöttem hogy sose voltam belé szerelmes, csak tetszettek a bókjai, ezért elhitettem magammal. Hála a jó égnek, hamar vége lett annak a rémálomnak, és higyjétek el, nem kár érte. (Ez nagyjából 2.5-3 éve volt)
2019. ápr. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Jó pár éve. Nem lett vége.
2019. ápr. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 LindaDávid2013 válasza:
50%
Én osztálytársamba olyan 7 éve, csak hülyítet folyamatosan, 5,5 éve rájöttem agusztus elején hogy nem csak velem jácik ugyan ezt megtette a barátnőmel is 😂. Aztán öcséim lehívtak az itteni focipájára, ott beleszerettem a barátjukba egy kicsit kínos volt mert én mondtam el neki hogy tetszik, öszejötünk lassan 6 éve hogy együtt vagyunk, van két gyönyörű kislányunk nem bántam meg. Igaz sokszor öszevesztünk de még mindig együtt vagyunk.
2019. ápr. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!