Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagyon rossz kifogás vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon rossz kifogás vagy még okés?

Figyelt kérdés
Lényegében bejelöltem egy fiút, akit egyetemről ismerek, és odaírtam üzenetként, hogy azért jelöltem be, mert ismerősnek találtam, és ne vegye tolakodásnak. Most viszont kicsit furának tartom ezt így. Mi a véleményetek?
2019. ápr. 16. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért írtál egyáltalán bármit is?
2019. ápr. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem is tudom. Talán azért, mert sokan mondják, hogy nem szeretik, ha csak úgy bejelölik őket ismeretlenek semmiféle ok nélkül.
2019. ápr. 16. 20:44
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ponthogy ezzel vált “tolakodássá”. Ha csak simán bejelölöd (azt írtad ismered az egyetemről), abban mi lenne feltűnő? Biztos többen is bejelölik egy héten, nem nagy szám. De azzal, hogy írtál is neki, máris felhívtad magadra a figyelmet.
2019. ápr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként, hacsak nem vonzódsz hozzá, vagy akarsz tőle valamit, akkor ez miért is foglalkoztat téged annyira?
2019. ápr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!