Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Rossz barát vagyok?

Rossz barát vagyok?

Figyelt kérdés
Egyik barátom elhivott magához sátrazni de én 1 nem vagyok otthon 2 túl messze vagyok lehet nem érek haza 3 nekem nem nagyon van kedvem és anya se biztos hogy elenged . Próbáltam rendes kedvesen hárítani hogy nem biztos hogy ne nagyon számítson rám és hogy majd a másik lánnyal ellesz nélkülem is de... a fejemhez vágta hogy mondok valami értelmeset is vagy csak kifogásokat keresek... ezek szerint rossz barát vagyok? Mert fontos a barátsága és nem szívesen veszíteném el...

2016. júl. 4. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Emiatt hogyan menne tönkre egy barátság?? Ugyan. Nem vagy rossz barát. Ha nem tudsz és nem akarsz menni, akkor nem mész. El kell fogadnia, ez nem a világvégét jelenti.
2016. júl. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akinek nem lehet nemet mondani, az nem a barátod, nem kár érte. Lehet, hogy attól telt be a kiscipője, hogy tereltél (nem biztos, ne nagyon számítson rád), ahelyett, hogy egyenesen nemet mondtál volna. Az belefér, hogy eléállj és tiszta vizet önts a pohárba, mondd el neki az okaidat, amiket itt is felsoroltál. Ha nincs kedved, akkor ennyi, nem kötelező... ezt vagy megérti, vagy nem. Ha nem, akkor gondolkodj el rajta, érdemes-e valakibe kapaszkodni, akivel az van, amit ő szeretne.
2016. júl. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat nagyon sokat segítettek :)
2016. júl. 5. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!