Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nálatok alapból...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok alapból rosszabb esélyekkel indul egy fiú, hogy ha dohányzik?

Figyelt kérdés

Arra gondolok,hogy amennyiben ti nem dohányoztok akkor zavaró tényező lenne ,ha a pasi aki 'crush'-ol titeket az cigizik?

Nekem van egy kiszemeltem,sokat beszélek vele,sok mindent elmondunk egymásnak,viszont azt még mindig nem tudja,hogy cigizek..igazából én nem csak,hogy néha rágyújtok,hanem láncdohányos vagyok..napi minimum 4-6 szál cigit szívok el,de van,hogy többet. Szerintetek,ha tudná,hogy cigizek,és méghozzá ennyire az rontana az esélyeimen?(Ő egyáltalán nem dohányzik/cigizik.)


18/F



2019. ápr. 20. 21:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan, hogy, aki hozzá van szokva nem zavarja, de aki életében nem élt dohányos mellett vagy nem történt olyan haláleset rokonságban, ami a dohányzásra vezethető vissza vagy bármilyen eset, az nem fogja tolerálni. Én is dohányzom, volt barátnőm, olyan, akit zavart, olyan, akit nem. Emberfüggő. Mondjuk, akit zavart előtte sose szívtam és így el tudta fogadni, mert nem érezte rajtam. Szóval van ilyen is olyan is, az biztos én olyan lánynál nem megyek bele kapcsolatba, akit zavar.
2019. ápr. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna
2019. ápr. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Nem indul rosszabb esélyekkel, mert meg se adom neki, bocsi. Eszméletlenül ki nem állhatom, ha csak valaki az osztályból lemegy cigizni és visszajön, rosszul leszek ha csak elmegy mellettem.

Eléggé egészségcentrikus vagyok, próbálok minnél egészségesebben élni, így ez nem fér bele. Feleslegesen kidobott pénznek tartom, ráadásul rohadt káros. Hosszútávon megsárgulnak a fogai, büdös lesz mindene, a bőre hamarabb rámcosodik, és ha nem lenne ez elég, akkor még terméketlenebb is lesz. Se rövidtávon, se hosszútávon nincsenek jó következményei. Én a helyedben megpróbálnék leszokni, hidd el, nincs olyan hogy nen tudsz. Akkor nem akarod eléggé. Sok sikert:)

2019. ápr. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nálam nem indul rosszabb esélyekkel. Viszont az már zavarna, ha találkozásnál mellettem cigizne, és a füstöt kellene szagolnom.
2019. ápr. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Mindig lesz valami, amit el kell viselni, ahol kompromisszumot kell kötni, mivel olyan sajnos nem létezik, hogy valaki 100%-ig az legyen, amit én szeretnék.


De az őszintét megmondva nagyon nem örülnék a dohányzás tényének. Ha fordított lett volna a sorrend: tehát nem előbb ismerem meg, aztán derül ki róla, hanem előbb tudom róla, akkor nagy valószínűséggel el sem kezdődik az ismerkedés, mivel dohányosokban eleve nem gondolkodom.


És messze többről szól ez, mint a cigarettafüst kitessékeléséről az erkélyre. Aki dohányos, annál bizony az élet minden más területét áthatja ez a "gyerünk, lazák vagyunk, mi tudunk élni" mentalitás, ami szép meg jó meg irigylésre méltó, csak az én személyiségtípusomhoz baromira nem fog hosszútávon összepasszolni.

2019. ápr. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Nálam kizáró ok. Amit te csinálnál meg erősen titkolózásnak tűnik, ami nem túl szerencsés egy kapcsolatban.


19/L

2019. ápr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
57%
stréberek, anyuci apuci kedvencei kizárják a dohányzást. Lehet tisztán tartani dohányosként a ruhát és ha van rágogumi is .
2019. ápr. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
59%

#19 akkor tartsd meg magadnak az "illatos" ruháidat;)

Amúgy meg ebből az egy mondatodból lejön hogy milyen intelligenciával rendelkezel. Ez a "stréberek" címszó, annyira béna még mindig. Attól hogy valaki jól tanul és okos, nem lesz stréber, a buta alja emberek szoktál stréber el hívni a valamire való emberek, de még mindig annyira nevetséges

Az meg tök mindegy hogy kinek mit engednek/ nem engednek a szülei, ha van annyi esze hogy nem tüdőrákot vesz magának sok pénzért. Picit gondolkodnál akkor világos lenne, hogy azzal hogy beszívod azt a füstöt, bejut a véráramodba, ami az összes sejtedet érinti, így az egész testedet tönkreteszed veled. Ha valakinek ez a menő azt csak sajnálni tudom.

2019. ápr. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy valaki jól tanul és okos, nem lesz stréber, a buta alja emberek szoktál stréber el hívni a valamire való emberek, de még mindig annyira nevetséges."


A stréber csak a tanulásnak szenteli az életét és kizárja a szórakozást,a szabadságot az embereket.

Az igazi penge agyú az aki nem tanult szinte semmit, 3 -as jegyekkel ment át többnyire és 4-es 5-ős érettségit írt.

2019. ápr. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Én adnék egy esélyt. A környezetemben többen is cigiznek és nem zavar. Szerintem már megszoktam :D
2019. ápr. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!