Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm megismert a neten...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Liliiiii16 kérdése:

Barátnőm megismert a neten egy srácot. Lehet hogy kamu profil?

Figyelt kérdés

Szóval beszélget a barátnőm már három hónapja egy sráccal aki bekovette instán. De a profilnak kevés a követője. (Jó mondjuk a barátnőmnek is) de nincs fent egy fotó sem a srácrol. Viszont üzenetben küld a barátnőmnek.

Mennyi az esélye hogy kamu profil???

Kevés követő, nulla kép.

Kedves a barátnőmmel már hónapok óta és talizni akarnak. Féltem picit.

A srác 20 a barátnőm 16 éves. És nem ismerősök facen meg semmi egyéb kapcsolat csak az insta.


2019. ápr. 22. 15:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a kép nélküli profilok általában gyanúsak szoktak lenni de lehet csak egy kis hazugság van a dologban, e az is lehet hogy teljesen más amiért az arcát nem meri felvállalni. Az hogy kevés a követője vagy egyáltalán nincs ez a legkevesebb gond. Az már inkább gyanús ha semmi fotó nincs kint róla. Persze ha videochatelnének úgy hogy látják egymást találkozó előtt és tényleg az van amit a srác állít, meg a küldött fotói is egyeznek akkor már nincs mitől tartani én szerintem.

Sokan az instán csak képeket néznek, de úgy nem igen használják mint más közösségi oldalakat hogy kitöltenek mindent stb... stb...

Nem biztos hogy gond van az illetővel, de ez is benne lehet. Viszont olyan is megeshet hogy valakinek tartalma közösségi oldala van és annak ellenére is lehet kamu akár.

2019. ápr. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Instát is használok, 1 kép sincs kint, nem csak rólam, semmiről és 39 követőm van, akit pontosan tudok kicsoda és honnan ismerem. Most kapaszkodj meg Facebookon 67 ismerősöm van és ott sincs kint kép. Ezek ellenére valódi vagyok... Sose értettem ezt a nincs kint róla kép és nincs követője, akkor nem is létezik felfogást. Mivan, ha létezik? Sajnos, azért vagyunk ezen a szinten, mert sokan hoznak létre bizonyos okok miatt kamu profilt és emiatt már az is kamu lesz, ami n

em az.

2019. ápr. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy nincs kint képe, nem jelenti azt, hogy kamu profil. Nekem is csak egy profilképem van, és 27 követőm, attól még nem vagyok kamu.
2019. ápr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Biztos ami biztos, forgalmas helyen találkozzanak!
2019. ápr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem baromság így megközelíteni,hogy valaki kamu vagy nem. Ha meg akar győződni, kezdeményezzen videochatet nála vagy kérjen egy vidit tőle.
2019. ápr. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én se vagyok nethuszár. Én is üzenetben küldök képet és nem pózolok percenként a tükör előtt, pedig 10 éve úszom versenyszerűen. Nem is foglalkozom azzal,hogy a neten építsek magamnak profilt,ez már nekem lejárt lemez. Mindenesetre az első randin valóban legyenek forgalmas, nyilvános helyen.
2019. ápr. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Csak számomra fura az, hogy valakivel hónapok óta beszél és csak most fogalmazódik meg benne, hogy valami nem stimmel? Ki kéne már lépni a való vilâgba és nem holmi fb vagy instagramm fiókok alapján ítéljünk meg valakit.

Azzal, hogy ha taliznak, forgalmas helyen találkozzanak, azzal egyetértek. Annyit viszont hozzáfűznék, hogy nagyon tökkelütött kell legyen az a feltételezett bűnöző, aki egy neten megismert személy kárára próbálna bármit is elkövetni, hiszen bármilyen bűncselekmény esetén a személyazonossága az IP címe alapján bármikor lenyomozható. Szóval ne essünk át a ló túlsó oldalára, hogy a neten mindenki kamu, bűnöző, stb.

2019. ápr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amennyiben olyan helyen találkoznak ahol sok ember van és nem megy a sráccal a sötét sikátorba nem lesz gond. Sokan vannak akiknek nincs fent kép. Én személy szerint olyannal nem találkoznék akiről nem tudom hogy néz ki. Esetleg elkísérhetnéd és csak a közelben maradsz mint megfigyelő aztán ott hagyod őket ha okésnak tűnik :D
2019. ápr. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#7 Brit tudósok feltalálták a VPN t és a proxy szervereket...
2019. ápr. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hogy lehet lekérni az IP címét?
2019. ápr. 23. 07:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!