Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek mi a véleményetek a távkapcsolatokról? Örülnétek neki, ha egy lány plüssöt adna ajándékba?

Figyelt kérdés

Fiúk, minek örülnétek, ha távkapcsolatban élnétek és egy ajándékot kapnátok a párotoktól? Én parfümmel befújt plüssre gondoltam. De ha valakinek van valami ötlete, léci osztja meg.

Ki az,aki távkapcsolatban él, mióta? Nagyon jól jönne egy-két vélemény és tanács...



2018. aug. 8. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:

mekkora tavról lenne szó?? milyen gyakran tudtok találkozni??

nekem volt pár, de nem a legjobb


a plüsi aranyos :) én tuti örülnék neki, mert rá emlekeztetne, pedig nem vagyok se kisgyerek se plüssös :) de örülnék neki

21/f

2018. aug. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Távkapcsolat..nos ez egy elég nehéz dolog (már akinek),de ha a km nem gond és szeretitek is egymást (komolyan) akkor meglehet oldani.Az hogy mit ad ajándékba az nekem speciel édesmind1 lenne mivel minden apróságnak lehet örülni,pláne ha egy olyan embertől kapod aki szeret.
2018. aug. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A távkapcsolat nem a legideálisabb dolog, de számomra a távolságnál sokkal fontosabb, hogy ki az, akivel kapcsolatban vagyok. Jobb távkapcsolatban lenni életem szerelmével, mint közeli kapcsolatban lenni olyannal, aki negyedannyit sem jelent nekem.

És azért a távkapcsolatnak is megvan a maga varázsa.

Ajándéknak meg mindennek örülnék, amit tőle kapok. :)

2018. aug. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyjából 500 km, és havonta egyszer- kétszer tudnánk találkozni
2018. aug. 8. 21:29
 5/6 anonim ***** válasza:

nem akarlak lebeszélni, de nagyooon nehéz lesz, ha az 1-2 inkább 2-3 esetleg 4 is lenne, még úgy is nehéz picit

együtt alvásra van lehetőség??

2018. aug. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Havonta 1 szer 2 szer nemis rossz..Valamelyik nap feltettek egy szintén távkapcsolati kérdést,abban 3 év ismerettség alatt csak 9 találkozás.. fejenként 3 tali 1 évben. A te eseted azért jobb mert havonta 2 szer.
2018. aug. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!