Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 éves fiú vagyok és bele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves fiú vagyok és bele szerettem egy 27 éves lányba, miért ítélik el az sokan az ilyen kapcsolatokat?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 25. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Na vajon? Nem egy agyiszinten vagytok. Te még gyerek vagy, ő már felnőtt nő. Nem ugyanazok a prioritásaitok az életben, a problémákról, felelősségvállalásról nem is beszélve. A nőnek biztonság kell. Anyagilag, érzelmileg, stb. Ezt egy 17 éves srác nem tudja megadni egy 27 éves nőnek.
2019. ápr. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
Nézd, egy embert általában onnan veszünk felnőttnek, hogy dolgozik, eltartja magát és lehetőleg nem az anyja mossa a gatyáját. Nem a korkülönbséggel van baj (én 38 vagyok, barátom 27), hanem azzal, hogy nagyon fiatal vagy még.
2019. ápr. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%
nagyon sok ilyen van, de csak kaland lesz a vége, mert a fiatal srác tapasztaltabb nőre vágyik, az érettebb nő meg féktelen fiatal srácra, de a társadalmi elvárások mások, plusz a nőnek szüksége van anyagi háttérre, amit csak egy dolgozó ember tud neki biztosítani.
2019. ápr. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!