Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk (kb16-19), ti miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk (kb16-19), ti miért akartok lefeküdni rögtön az újdonsült barátnőtökkel?

Figyelt kérdés

Vagy mikortól várjátok el, hogy lefeküdjenek veletek?

Kort is, köszi!



2019. ápr. 28. 01:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%
Nem akarok rögtön lefeküdni az újdonsült barátnőmmel. Akkor akarok lefeküdni vele, amikor Ő készen áll rá. Ugyanis én mindig alkalmazkodom és hagyom, hogy a lány döntsön. De mondjuk ha ma összejövök valakivel, még egyszer kétszer csinálunk ilyen romantikus esti sétát, elmegyünk színházba, és azért a negyedik ötödik ,,randi"-n már esetleg történhetne valami. Ez mennyi? 2-3 hét lehet kb... 19/f
2019. ápr. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

Egy valamire való férfi akkor akar lefeküdni, amikor azt a lány is szívből akarja.

Aki erőlteti, meg sietteti, annak jobb, ha tudod, hogy nem jelentesz többet egy lyuknál.

2019. ápr. 28. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Én nem akarok, akkor sem feltétlenül ha ő már akar, erre nem számítottál, mi? :D
2019. ápr. 28. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%

Elsőke, egyem meg azt a türelmes kis pofikádat! Még akár 2 hetet is hajlandó vagy várni, nem azonnal az első bokorban! Aztaqrva!

A mi időnkben még legalább fél évig várniuk kellett a fiúknak, és mi sem voltunk apácák basszus...

2019. ápr. 28. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
10%
hát tesókám én egy elég türelmes enber vagyok szóval mindig meg várom amig a csaj le veszi a butyiját
2019. ápr. 28. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
98%
Mert tizenéves korban az ember még általában éretlen. A fiúkkal az a baj, hogy rögtön b..ni akarnak. A lányokkal meg az, hogy nem akarnak.
2019. ápr. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
Barátnőm előbb hozta szóba a szexet szűzként mint én,szóval a jobb fajta lányok ugyanúgy kívánják mint a férfiak,bizonyos esetben még többször is.Így is eltelt több mint fél év de már jóval előtte téma volt,nem kell ezt túlaggódni hogy eltelik 1-2 év és jaj de félni kell hogy mi lesz ha megtörténik vagy ha emiatt dobják. Barátnőm is félt de utólag neki se fájt annyira ami miatt mindenki parázik,sőt pár alkalom után már ő akarta hogy ne csak gyengéd legyek.
2019. ápr. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
65%

Útmutató a pasikhoz:


Nagyon erős bennünk a szexuális vágy, főleg ebben a korban. Nemhogy a barátnőnkkel az első szembejövő lánnyal is rögtön lefeküdnénk, ha valamiért egy kicsit is szexinek találjuk. És kb. mindenkit szexinek találunk, aki ellenkező nemű. Persze ezek csak az ösztönök és tudunk rajtuk uralkodni, de a nők sosem fogja érteni, mekkora erőfeszítése kerül.


Ideális esetben a pasid szeret téged, ezért nincs elvárás, várni fog rád, amennyit kell. :)

2019. ápr. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%

Azért nem kell rögtön általánosítani. Másfél év alatt nem feküdtünk le a barátnőmmel, mert még egyikünk sem akarta.

Egy normális fiú vár arra, hogy a lány is magától kedvet érezzen hozzá és nem csak azért, mert nyaggatja a dologgal.

17/f

2019. ápr. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Mert tombolnak a hormonok, kívánják a párjukat, szeretnének neki örömet okozni, izgalmas kitapasztalni a másikat, új ingerek soroljam még?

Bezzeg ha nem mutatná semmi jelét akkor az lenne a baj, hogy nem kíván és még tuti meg is csal...

Amúgy az, hogy le AKAR nem azt jelenti, hogy erőlteti. Nem egy olyan kapcsolatom volt, ahol éreztem, hogy a másik kíván és próbálkozott, de tiszteletben tartotta, hogy én még nem szeretném. És várt.

2019. ápr. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!