Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk (kb16-19), ti miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk (kb16-19), ti miért akartok lefeküdni rögtön az újdonsült barátnőtökkel?

Figyelt kérdés

Vagy mikortól várjátok el, hogy lefeküdjenek veletek?

Kort is, köszi!



2019. ápr. 28. 01:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Mert ilyenek vagyunk. Én pl lehet veled is lefeküdnék, hiába nem ismerlek. Az utcán is, ha látok egy jó csajt vele is lefeküdnék. Ha van egy barátnőm, nyílván azért vagyunk együtt, mert vonzódom hozzá, szóval még szép, hogy lefeküdnék vele.

Az, hogy bennem van annyi önkontroll, hogy ha szóba kerül friss kapcsolatba a szex téma, még én szoktam elsőnek mondani, hogy várjunk vele. Meg nem fekszem le akárkivel. De attól a vágy az megvan. A ribi se attól ribi, hogy csak kívánja a szexet.

A baj ott van, mikor meg van a vágy, de nincs önkontrol, se egy pici tartás. Akkor szokott az lenni, hogy 1 hét után már történnek a dolgok.

2019. ápr. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Másfél, 2 hónap után szerintem már érik a dolog, vagy legalább legyen valami. Igaziból ezt mindkét fél akarja csak a férfiak általában előbb.

19/F

2019. ápr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom elkepzelni, hogy valakik honapok ota jarnak mar, de nem dugnak. Az milyen parkapcsolat mar?
2019. ápr. 29. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Jajjj most bezzeg minden pasi azt írja hogy....én nem akarok rögtön...

Várok amíg mindketten úgy gondoljuk hogy...

Nem én nem vagyok ilyen...bla...bla...bla...szerintem minketto nemnél ugyan ez van.

Az igazság nálam az hogy amíg nem ismerem jól az adot parnrem, nem tudok 100% ban teljeseiteni. :) volt egy éjszakás kalandom ami nem volt eléggé jó :(erre nem vagyok büszke.

3-4 hónap azalatt ki lehet ismerni az embert.

2019. ápr. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert valamiért elterjedt a körükben az a tévképzet, hogy ha türelmesek, akkor barátzónába kerülnek.
2019. ápr. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

nem mindegy hogy a srác akarja-e vagy pedig elvárja

nem ugyan az

2019. ápr. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!