Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert kolti el hulyesegekre a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kolti el hulyesegekre a baratom a penzt?

Figyelt kérdés
Pl volt egy Iphone 8 plussa ami meg azert mindig egy felsokategorias szep telefon es lecserelte egy Xs maxra ugyhogy fotozni se szokott meg semmi csak messengerezni hasznalja a telojat meg netezni. Aztan folyamatosan vesz ilyen Armani cuccokat pl multkor 2 polot vett 40 ezerert meg egy orat 110 ezerert, de tolem meg sajnal 500 ft-ot is. Mondtam ma is neki nem hivsz meg a mekibe nincs nalam penz es azt mondta nincs penze, de azert egy Hugo Boss parfumot megint kihozott a Mullerbol. Mit kezdjek vele szerintetek?

2019. máj. 2. 16:32
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja es 16 eves
2019. máj. 2. 16:34
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy csóróbb gyereket, majd az meghív. És tanulgasd a közmondásokat, hasznodra fog válni. Pl:

Guba-gubához, suba-subához.

2019. máj. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Önző. Dobd.
2019. máj. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki
2019. máj. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen sznob g'cikkel én nem kezdenék.
2019. máj. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Az en baratom magara egy ftot sem kolt de nekem tobb tizezrekert vasarol ajandekokat :) Ugy, hogy nem en kerem erre, magatol teszi. De tegyuk hozza, o mar felnott es dolgozik, nem egy 16 eves anyu apu penzen megveszem ami megtetszik ember.


En azt mondom, dobd ki. Aztan majd anyu apu ha mar nem penzeli meglatod mi lesz belole

2019. máj. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

kezd kialakulni a borderline personality disorder.

Nekem is az van és szintén ez megy.

2019. máj. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Màskor ne kezd alúl fejlett gyerekekkel.
2019. máj. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Beszeltem vele ugyanezt csinalja, tegnap is sajnalt nekem venni egy kavet de uj cuccokat bir venni maganak
2019. máj. 21. 21:29
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet azt gondolja, felnéznek rá.
2019. máj. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!