Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyakszívasstól lehet bajom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyakszívasstól lehet bajom?

Figyelt kérdés
Azt hallotam, hogy a nyakszivastól tényleg meg lehet halni? Vagy valami vérrőg keletkezik? Ezekre mennyi eselyvan?

2019. máj. 4. 08:17
 1/9 anonim ***** válasza:
7%
Nem lesz semmi bajod.
2019. máj. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
46%
Csak ha vámpír csinálja.
2019. máj. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
De lehet ám, ha anyád meglátja!
2019. máj. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%

Csak felületi sérülésről van szó. A bőr közelében a szívás hatására elpattannak a hajszálerek, a vér pedig beömlik a résekbe. Ez a véraláfutás okozza a pirosságot.


Én még nem olvastam, hogy egy ilyenkor véráramba jutó plakk vagy akármi meg tudná állítani a szívet. De nézz utána! Google!

2019. máj. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez valóban így van. Valóban keletkezhet vérrög is szívás hatására, de ez ritka. Inkább azért nem kellene csinálni, mert csúnya foltot hagy.
2019. máj. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
9%

Nem lesz bajod tőle.

De magyarázza már el valaki, hogy mi a fenéért szívják ki emberek egymás nyakát!!!

2019. máj. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%

#6

Ha valaki jól csinálja nagyon jó érzés, főleg szex közbe. De ahhoz tudni kell hol kell pontosan szívni és nem túl erősen.

Ma már inkább csak billogzásnak csinálják. Hogy kelezzék, hogy foglalt, meg milyen menő dolog már...

2019. máj. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakinek van valami súlyos vérképzési zavara akkor lehet, de ez extrém ritka. Amellett szánalmas és gusztustalan proli szokás. (Persze szex hevében blablabla.. én is jókat szexeltem mindig,de erre odafigyelve.. a munkahelyemen igen szégyelltem volna.. )
2019. máj. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos rákot okozhat :/
2019. máj. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!