Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom baráti körével van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom baráti körével van a bajom. Ti hogy kezelnétek ezt?

Figyelt kérdés

Párom baráti körébe elkezdtem eljárni. A barátom köztük nem központi figura. Én elég jól öltözködöm, adok magamra. Próbálok beilleszkedni. De a párom barátai eléggé tojnak a fejemre.

De van egy másik olyan lány is, aki nem a baráti kör tagjaként van jelen, hanem az egyik srác barátnője. Ő nem annyira ad magára, nem nőies ruhákat hord, hanem túlméretezett, kényelmes valamiket. Mégis az ő fejére nincs tojva, mert az ő barátja meghatározóbb tagja a társaságnak. Őt jobban próbálják bevonni beszélgetésbe, meg vigyáznak rá, pl. hazaviszi kocsival aki arra megy, ha külön helyre mennek haza a barátjával. Meg meghívják programokra, eseményekre, külön őt is.

Csak azért, mert a barátja központi figura. Nem a személyisége miatt, mert csendes, 1-2 emberrel engedi csak el magát, amúgy nem tud beilleszkedni, nem lettek az ő barátai is a baráti kör tagjai.

Én meg próbálok beilleszkedni, adok magamra, mégsem hívnak meg az eseményekre, nem ajánlják fel hogy éjszaka hazavigyenek kocsival, nem próbálnak bevonni a beszélgetésekbe. Azért, mert az én barátom nem a társaság magja.

Az eseményekre max úgy megyek, hogy a barátom szól. De engem személyesen senki sem hív. Az a másik lány sem a barátjuk, mégis ha facebookon van valami szervezve, őt is betegszik a csoportba, beszélgetésbe. Csak azért, mert a barátja központi arc, az enyém meg nem.

Ez az egész baromira zavar. De ők a párom fő barátai, nem kérhetem, hogy hanyagolja a társaságot. És azt sem érzem megoldásnak, hogy egyszerűen kilépjek.

Még ezzel a barátnővel is próbáltam barátkozni, de nem nagyon lehet, mint mondtam, csendesebb, 1-2 emberrel oldódik csak fel. Vagy azokkal tud beszélgetni, akiket jobban ismer, olyan 5 fő, de azokkal sem felszabadultan. Azt csak 1-2 fővel teszi.


2018. júl. 8. 00:40
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Huszonévesek vagyunk.
2018. júl. 8. 00:43
 2/12 anonim ***** válasza:
67%

Tehát a problémád lefordítva az, hogy nem kerülötted forog a világ és ez téged zavar.

Egyébként kutyáknál is így van. A falkában az alfahím nősténye magasabb rangú mint a bétahím nősténye. Ha ennyire zavar akkor gyere össze egy alfával és élvezd a gyümölcsét.

2018. júl. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%

milyen egy számító kis dög vagy...Amúgy meg mit zavar h a párod baráti körével csak a pároddal hívnak egyedül nem?Szerinted ha szakítanátok akkor ugyan ugy benne lennél a körbe és nem a párodat választanák?Mivel elég kínos szokott ez így lenni szakításnál mindig választani kell...szóval a nem törzs tag repül.A másik csaj lehet jobban bejön nekik...Vagy meg akarják húzni mert annyira nem is komoly ez a baráti kör...

De azt még mindig nem értem mi a baj azzal ,h nem központi figura??Komolyan képes lennél azért hanyagoltatni a barátoddal a társaságát mert neked be illeszkedni egy társaságba?

2018. júl. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
De, a másik lány személyisége valószínűleg sokkal jobb, mint a tied. Szimplán féltékeny vagy. Elárulok egy titkot: Nem az alapján fognak a társaságban barátkozni veled, hogy mit veszel fel.
2018. júl. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 October15 ***** válasza:

Ne te döntsd már el, hogy a másik csajt a barátjuknak tartják-e. :D Tippre amúgy igen, téged meg láthatóan nem és ez marhára nem a barátodon múlik.


26F

2018. júl. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Valoszinu a lány értelmes,pozitiv,laza kedves és nem a ruháival fél kilo vakolattal,mimdent kipakolok magambol engem kell ajnározni stilussal van megáldva.. Szimplám féltékeny van,h még se te a full jó nő vagy sztárolva..
2018. júl. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#6 ruháival fél kilo vakolattal,mimdent kipakolok magambol

Én se.

#3 Vagy meg akarják húzni mert annyira nem is komoly ez a baráti kör...

Te hülye vagy.

Komolyan képes lennél azért hanyagoltatni a barátoddal a társaságát mert neked be illeszkedni egy társaságba?

Olvass: "De ők a párom fő barátai, nem kérhetem, hogy hanyagolja a társaságot."

2018. júl. 8. 01:57
 8/12 anonim ***** válasza:
#7: Mutasd meg ezt a szöveget egy barátodnak és kérdezd meg tőle, hogy szerinte mennyire irigy, aki írta... :D
2018. júl. 8. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A pasid baratai szakitasotok utan teged biztos,h pattintansk. Ok soha nem lesznek a te barataid.

Legyenek sajat barataid es amig a baratod sz o barataival talalkozik,te is foglald el magad a sajat barataiddal vagy sporttal vagy vmi hobbival.



Ilyen baratsagtan tarsasagba ne akarj bekerulni. Felesleges pitizned.

A barati talalkozo arrol szol,hogy jol erzed magad! Nehogymar olyan tarsasagban toltsd az idod,akinek nem vagy szimpatikus. Ok nem a te barataid.


A baratsag a kolcsonos szimpatian alapszik. Nem kell beilleszkedni meg erolkodni. Egyszeruen a barataiddal jol erzitek magatokat. Ha feszengsz,azok nem a baratsid. Hagyd oket meg maguknak. Ne menj oda. Hidd el ,ezzel nagyot nosz a baratodszemeben.


N/36

2018. júl. 8. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
25%
Valami jobb kamut találj ki.Sok a szóismétlés a kib.szott dumádban ,gyenge troll.
2018. júl. 8. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!