Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire selejt lennék, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire selejt lennék, hogy nem megy a csak szex? Vagy mi a bajom?

Figyelt kérdés

Elárult az asszony, és elhatároztam, hogy bosszúból megcsalom, ahány nővel csak tudom.

És itt a probléma. Eddig, kb 10 nővel lehetett volna csak szex, de egyikkel sem volt semmi, mert nem akartam, nem tettem semmit. De kb 5 évvel ezelőtt összejöttem eggyel, akivel azóta is tart, de az utóbbi egy évben nem nagyon ér rám (nem más, a munkája miatt). Majd pár hónapja még eggyel. Most két "barátnőm" van, és mindegyiket, tényleg szeretem. Másodikat nagyon. Annak ellenére, hogy a másodikkal (még) szex nem is volt, és az elsővel sem tökéletes, és ritka is.

Ennyire selejt lennék, hogy nem megy a csak szex? Vagy mi a bajom? Nem szeretni akarom őket, hanem csak egy menetet, húzni a strigulákat, és az asszony orra alá dörgölni...


2018. dec. 25. 02:04
 1/9 Rockarc ***** válasza:
82%

Igen selejt vagy, de nem amiatt, amire gondoltal.


42F

2018. dec. 25. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Igen, az vagy, de tényleg nem azért, amiért gondolod. hanem mert annyira buta vagy, hogy egy olyan dolgot erőltetsz magadra, ami nem megy és nem te vagy, azért hogy az egód tuningold. Viszont ahogy látszok, csak magad alatt vágod a fát ehelyett már évek óta. :)
2018. dec. 25. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

"Nem szeretni akarom őket, hanem csak egy menetet, húzni a strigulákat, és az asszony orra alá dörgölni..."


Hmmm...Megalázottnak érzed magad a másik férfi miatt? Emiatt kisebbségi érzésed van,és nem érzed magad eléggé férfinak? Vagyis ezért nem megy a "csak szex",jól tippelek?

2018. dec. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Érdekes, hogy ilyen csekély intelligenciával is el lehet éldegélni. Kb. egy hangya értelmi szintjén vagy. Gratulálok, csaljátok egymást orrba-szájba.
2018. dec. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát gratula. Egy válasz sincs, de itélet van. Semmit nem tudtok, fogalmatok sincs, hogy miért van ez, és nem is érdekel senkit, de elítéltetek... :-)
2018. dec. 25. 15:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Én komolyan kérdeztem,nem ítélkezésből.
2018. dec. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdeztél. Leírtuk, hogy mi a bajod szerintünk. Nem tudom mi itt a gond. :)
2018. dec. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogy mi a bajod? Azt mi honnan tudjuk? Egyébként, komolyan azt hiszed hogy a feleségedet érdekli, hogy te hány nővel hancúrozol? Azt hiszed ezzel visszavághatsz neki? Ettől te vagányabb nak, nagyobbnak, többnek érzed magad?? Azért mert téged "bántott", megcsalt a feleséged, ezért úgy gondolod jogod van bántani, kihasználni másokat? Mi köze van másnak a Te nyomorodhoz? Remélem, minden rosszat visszakapsz az élettől kamatostól, amit te okozol másoknak a hülye egód miatt.
2018. dec. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

3, 6-os akkor bocsánatot kérek tőled.

Nincs másik pasi, nem csalt meg, vagy legalább is, nem tudok róla. Annál nagyobb kárt okozott.

Csak szex soha nem ment, tízen évesen sem, és soha nem is kerestem ilyent. Pedig volt rá alkalmam, és lehetőségem is bőven.

2018. dec. 25. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!