Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti mit reagálnátok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit reagálnátok?

Figyelt kérdés

Budapesti 16-23 közötti lányok válaszára vagyok kíváncsi!


Ti mit reagálnátok, ha egy mozgássérült srác, aki jól közlekedik 2 bottal és leszólít titeket randi szempontjából, és őszintén kinyilvánítja szívesen megismerne stb. és randira hív.


2019. máj. 12. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha szimpatikus (ez független attól hogy mozgássérült-e vagy nem), valószínűleg akkor se mennék el vele rögtön, mert ahoz túl paranoiás vagyok, de mondjuk megadnám a számomat, vagy a facebookonat.


Tehát nálam az hogy mozgássérült az nem oszt nem szoroz. Stephen Hawking fel se tudott állni és mégis tök menő volt.

2019. máj. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%

Na igen, de Hawking akkor nősült meg, amikor még tudott járni.


Srác, sajnos az a helyzet, hogy a legtöbb lány nem fog érdeklődni. Nem zárható ki, hogy lesz ilyen, de nagyon nehéz dolgod lesz. Minden emlősállatnak, így az embernek is az az ösztöne, hogy ép testű párt keressen. Ezért a leszólítós módszer nem igazán fog működni. Akkor van esélyed, ha a lány szintén mozgássérült, vagy ha lelkileg, barátilag nagyon közel álltok egymáshoz. Inkább ebbe az irányba indulj el.

2019. máj. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon jól esne és semmiképp sem lennék bunkó. De kicsi az esélye, hogy igent mondanék és nem azért, mert mozgássérült, az egészségesekkel szemben is elég bizalmatlan vagyok, ilyet speciel eddig mindig elutasítottam (igaz, nem esett meg túl sokszor).
2019. máj. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Nalam ez nem okozna problemat amennyiben szexualisan minden jol mukodik nala, es a szemelyisege is megnyero. Viszont ha leszolitana az utcan elutasitanam, mert van parom.
2019. máj. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
Legtöbb lány elutasít, de olyat kell keresned, aki hozzád hasonló, vagy nem szép csaj. Viszont ha nagyon jó fej vagy, akkor talán szebbet is tudsz megfogni.
2019. máj. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ez butasag, hogy nem talalna maganak szep lanyt:) a szep lany nem egyenlo azzal, hogy a lany kizaro oknak tartana ezt. Lehet a kerdezo is egy adonisz. Helyes palival is tortenhet barmi amiert mozgaskorlatozott lehet.
2019. máj. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Ha engem szólítana akkor igen mondanék. Jó nyilván egy picit bizalmatlan lennék mert mégiscsak egy idegen, de örülnék, hogy egyáltalán valaki leszólít, a mozgássérült is ugyanolyan ember
2019. máj. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem azért mondanék nemet, mert mozgássérült (bár hosszú távon nem illenénk egymáshoz, mert neken életem a túra, a hegymászás), hanem mert egy vadidegen. Mi alapján szólított le? Hogy egy nem csúnya lány vagyok, akiről semmit se tudsz?

18/L

2019. máj. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem kell leszólítgatni idegeneket. Még helyes, jó egeszseges kialassal sem. Nagyn sok nő tolakodónak veszi, es a te esetedben nem is tudnanak hirtelen mit kezdeni. Hisz egybol agyalniuk kene hogy mozgasserult satobbi, es valszeg nemet mondanának. Ha helyes vagy, jo kisugarzasod van es normalis helyeken ismerkedsz, igyis ugyis talalni fogsz baratnot. Ha latjak azt hogy te elfogadod magad így, es teljes eletet probalsz, vagy elsz, es elvezed, az mar alap egy nagyon vonzó pont az osszes nonek, legyen az ember mozgasserult, vagy egeszseges.
2019. máj. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm szépen lányok az eddigi válaszokat.


Utolsó veled nagyon nem értek egyet. (első felével)

Példa ez olyan, mint a barátkozás, ha nem megyünk elébe a dolgoknak az ember akkor nem lesz változás az életébe. proaktívnak kell lenni. Ha most csak várom a (csodát)

Ez olyan, mint az életünk, ha nem teszek azért, hogy boldog legyek akkor nem is leszek.

Most nem tartanék ott, ahol. Sokan vannak az életben, akik azt mondták erre-arra nem képes egy mozgássérült ember.


Ennek ellenére csomó dolgot elértem:

Rendszeresen utazok, bejártam Magyarországot, voltam kint külföldön.

Ezt mond egyedül. Ha nem feszegetném a határaim és csak limitált helyeken lennék

akkor az olyan mintha nem venném a kezembe az irányítást.

Élvezem az életem


Persze értem amit mondasz, csak ha leszőkítem azt a kört ahol ismerkedhetek/barátkozhatok

csomó lehetőségtől már is elvagyok esve.

2019. máj. 13. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!