Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy csak barátként...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy csak barátként tekintsek rá?

Figyelt kérdés

Van egy régi osztálytársam akivel jó a kapcsolatom.

Neki teljesen másfajta lányok tetszenek neki, mint amilyen én vagyok így nem is szeretnék ebbe belemenni.

Egyrészt ő rossz fiú és én meg nem szeretem a rossz fiúkat.

Másrészt pedig utána csak megromalana a barátságunk és igazából sosem képzeltem el egy ilyen fiút magam mellé.

Most mégis azt láton hogy elég érett ahhoz képest hogy rossz fiú amit nem néztem volna ki belőle.

Viszont velem még sosem vokt ilyen helyzet és szeretnék segítséget kérni hogy hogyan tekintsek rá barátként, mivel tetszik nekem.

18/L


2019. máj. 12. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:
35%
Miért barátkozol te egy rossz fiúval? Az ilyen egyben rossz ember is. Valld be, hogy megőrülsz érte, és ennyi. Amúgy meg kérd meg, hogy dugjon meg, és utána döntsd el, hogy jó volt-e.
2019. máj. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Most tényleg ez a menő?

Bocs, de nem vagyok k@rva.

Nem mondtam hogy akarok tőle valamit, ettől nekem több eszem van.

Nem is értem miért kell válaszolni ha segíteni nem tudsz.

2019. máj. 12. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!