Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most akkor valami taktikázá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most akkor valami taktikázás vagy csak barátként tekint rám?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó fiú barátom,aki mostanában feltűnően sokat bókol nekem,de mindig hozzáteszi,hogy ne értsem félre,valamint azt mondja valamiért,hogy nem akar túl sokszor megölelni,mégis megteszi,azzal az indokkal,hogy az már tényleg az utolsó. Nem igazán értem ezt,szerintetek?
2018. nov. 12. 00:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez taktikázás szerintem. Tetszel neki, de nem akarja, hogy nyilvánvaló legyen.
2018. nov. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem is!
2018. nov. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Bukik rád. Várja a lehetőséget és megteszi a következő lépést. Készülj fel rá, ha te nem érzel iránta, próbálj már előtte olyan jeleket küldeni, hogy elkerüljétek a kínos helyzetet. Nehogy rámenjen a barátságotok.
2018. nov. 25. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!