Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Honnan tudhatom,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Honnan tudhatom, hogy kinek tetszem és ki tetszik igazán nekem?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni melyik tetszik jobban. Szerintetek? Hogyan tudnám kideríteni, hogy melyik jön be jobban? Hogy melyiknek tetszem? Hogy mit éreznek?

Az egyik az osztálytársam. Régen úgy vettem észre, hogy tetszek neki("udvaroltunk egymásnak" mondhatjuk ezt is), de én ezt megszakítottam,mert túl gyerekesnek tartottam és a másik mellett döntöttem. Most még helyesebbnek tartom és kevésbé gyerekesnek. Honnan tudhatom, hogy még tetszem neki?Érdeklem? Hogyan "tesztelhetem le"? A másik nagyon tetszik. Teljesen oda vagyok érte. Hogyan tudhatom, hogy ki tetszik nekem és, hogy kinek tetszem?



2019. máj. 14. 19:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék. 2 fiúról van szó.
2019. máj. 14. 19:56
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a külső nem befolyásol semmit, akkor a belsőt nézd akkor, amikor "döntesz" . Ismerd meg mind a kettejüket, derítsd ki melyikőjükkel mennyire vagy egy hullámhosszon, mennyire tér el a stílusotok, nézeteitek. Aztán aki a legszimpatikusabb, nyilván őt kell választani. Ha elkezdesz velük beszélgetni akkor pedig elég könnyen kiderítheted, hogy melyikőjük hogyan érezhet irántad. Elég csak figyelned a reakciójukat a közeledésedet illetően, hogy milyen formában beszélnek, válaszolnak neked. Persze ehhez jobb lenne élőben dumálni velük, chaten kevésbé közvetlen, nem tud annyi következtetést levonni az ember.
2019. máj. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Erre van is egy jó idézet: “ Ha egyszerre két embert szeretsz akkor válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna nem szerettél volna bele a másodikba”

Persz ez nem mindenkire igaz, csak eszembe jutott.


De szerintem ismerd meg őket külön-külön aztán ítélj. De ne 1 hét után, hanem hosszútávon próbáld meg őket megismerni.😁

2019. máj. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hogy melyiket szereted jobban, azt az érzéseid és a józan eszed szerint magadnak kell eldönteni, de nem elkapkodva. Van időd!

Hogy melyiknél állsz jobban, azt pedig a velük való SZEMÉLYES, azaz szemtől szembe történő társalgások után magadnak kell megérezni, kiérezni a feléd kimutatott reakcióik alapján.

F.

2019. máj. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!