Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatnám meg, hogy ki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatnám meg, hogy ki ez a lány?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel reggelente sűrűn együtt utazunk a héven, már vagy fél éve. Amikor először megláttam, rögtön megtetszett. Sokat nézegettem őt, illetve ő is engem, párszor szemeztünk. Odamenni hozzá bizonyos okok miatt nem akartam (nem vagyok nyuszi, nem azért), egy kevésbé direkt formábsn jobb lenne vele felvenni a kapcsolatot. Magyarán bármilyen online felületen ráírni. Az a gond, hogy ehhez ki kéne derítenem, hogy hogy hívhatják, ki lehet ő. Alapvetően csak beszélgetni, ismerkedni szeretnék vele, semmilyen előre megfontolt komolyabb szándékom nincs. Tud esetleg valaki bármilyen működőképes módszert amivel ki lehet deríteni valakinek a kilétét? Régebben létezett a veledutaztam.hu, pont az ilyen helyzetekre, de az már megszűnt... Próbáltam facebookon is nézegetni az ismerősnek ajánlásokat, hisz az fb-nek van olyan szokása, hogy azonos helyeken lévő embereket felajánlgat egymásnak, a mindenféle rejtelmes algoritmusainak segítségével, de ott nem leltem meg. Tudom, hogy hülye felvetés, de hátha van erre valami app vagy bármi, amivel ki lehet ilyet deríteni. Köszi az ötleteket, azt is ha valaki lehord mindenféle szánalmas szar alaknak :D

2019. máj. 15. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Voltam hasonló cipőben. Én úgy derítettem ki a kiszemeltem nevét, hogy egyszer véletlen elcsíptem ahogy egy olyan emberrel beszélgetett, akit én is ismertem. Elég volt szét nézni a másik lány profilján az ismerősei között, és meg is volt. :D Egyébként így vagy úgy, de akkor is praktikusabb oda menni és megkérdezni a nevét.
2019. máj. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Annyit még kiegészítésként hozzáteszek, hogy minden rendelkezésre álló lehetőséggel próbáltam már a nyomára akadni. Amit tudok az annyi, hogy nagyjából vágom, hogy merre lakhat békásmegyeren, illetve melyik háztömbben. Azt is tudom, hogy középiskolás, 16-17-18 éves lehet. Valószínűleg valami művészeti suliba járhat, ezt onnan gondolom, hogy olykor ciprl magával egy olyan nagy mappát amibe rajzokat, festményeket szoktak fuvarozni. Abból kiinfulva, hogy hol szokott leszállni, annyit szűrtem le, hogy az iskolája valahol buda középső részére esik. Nézegettem a szóbajöhető intézmények honlapjait meg fb oldalait, vsn amelyiknek rengeteg képe vsn fent diákokról de nem találtam meg őt. Ahol volt megadva osztályok névsora, még rá is keresgéltem a nevekre, de ez sem vezetett eredményre :D Külsőre amúgy 165 körüli a magassága, hosszú szőkésbarna haja van, kék szeme és rocker. Oldallánc, zenekaros pulcsik, miegymás. A kedvence a rankcsapda, depresszió, hollywood undead. Hátha esetleg valaki ismeri... :DDD
2019. máj. 15. 17:08
 3/9 A kérdező kommentje:
Felmerülhet a teljesen jogos kérdés, hogy mi a frászkunyhóért töröm magam ennyit, csupán azért, hogy beszélgethessek egy szimpatikusnak tűnő lánnyal. Fogalmam sincs, hogy miért, de valahogy úgy érzem, hogy keg kell ismernem őt :D Pár napja már rrndszeresen vele is álmodok :D Mindezek fényében megértem, ha bárki azt javasolja, hogy menjek oda hozzá, valóban ez a legkézenfekvőbb, most, hogy így leírtam mindent, már magam is azt gondolom, hogy ezt kéne tennem. Ettől függetlenül nem biztos, hogy meglépem :D
2019. máj. 15. 17:18
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ennyit tettél érte akkor simán oda mehetsz hozzá és elkérheted a fb nevét :)
2019. máj. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Menj oda hozzá! Ha másért nem, akkor azért, hogy elkérd valamelyik online elérhetőségét, hiszen lehet hogy meg fog ilyedni, ha valahogy mégis megtalálod hogy ki ő és ráírsz, mert fogalma sincs róla, hogy honnan jöttél rá hogy hogy hívják és egyáltalán ki is ő
2019. máj. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, ment a zöld! :)
2019. máj. 15. 18:55
 7/9 A kérdező kommentje:
Tartok tőle, hogy idén érettségizik. Két hete nem látom :/ Lehet ez a hajó elment :(
2019. máj. 18. 00:14
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj oda hozzá. A lányok szeretik ha a fiúk lépnek főleg ha élőben és nem online. Csak egy javaslat de szerintem erdemes megfogadni mert elég nagyot ugranál szerintem a lány szemében.
2019. máj. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazad van, köszönöm! Nem nagyon kátom esélyét már, hogy felbukkan még, de ha mégis így lenne akkor odalépek hozzá :)
2019. máj. 24. 06:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!