Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mindenkinek ír,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mindenkinek ír, csak nekem nem!

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú,akivel én egy faluba lakok, és mindig is tetszett. Kiderült,hogy jövőre osztálytársam lesz. Az osztályból minden lány ráírt olyasmit,hogy "szia! Jövőre osztálytársak leszünk" és rajtam kívül mindenkinek visszaírt, és ezután napi szinten beszélget velük. Én is ráírtam,azt is írtam, hogy ismer a faluból. Annyi történt,hogy leláttamozta...Nem szeretném, hogy amikor egy osztályba fogok járni vele,akkor konfliktus legyen köztünk, szóval mit tegyek??

2019. máj. 18. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmit..egyaltalan azt se ertem minek kellett mindenkinek rairnia o.O

Mi ertelme ennek?gondolom tudta o anelkul is hogy osztalytarsai lesztek ha ti is tudtatok...vagy nem ertem.

Most ha meg irsz neki parszor csak megalazo lesz a dolog.szerintem ne foglalkozz vele aztan majd alakul mikor mar egy osztalyba jartok.

2019. máj. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Azt én sem értem, hogy miért írt rá mindenki...
2019. máj. 18. 19:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem feléd irányult, szimplán elege van a sok nyomulós lányból. Ez azért elég khmmm...dolog, hogy minden csaj ráírt. Legyen több eszed, mint a többi lánynak és inkább személyesen vedd fel vele a kapcsolatot.
2019. máj. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!