Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? 11. es vagyok és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 11. es vagyok és az osztályombol már szinte mindenkinek van- volt barátja csak nekem nem

Figyelt kérdés

nem arrol van szó h csúnya vagyok mert tudom h nem. sokan mondták h szép vagyok és igazából már voltak páran akik tudom h szivesen jártak volna velem viszont akkor nagyon visszahúzódó lány voltam de mikor sulit válltottam elhatároztam h ezen válltoztatok ugyh már tök közvetlen vagyok mindenkivel bár ebbe a suliba is volt akinek tudom h tetszettem es igaz h kozvetlen lettem meg rendesen beszelgettem de ilyen téren még mindig bizonytalan vagyok mit tegyek?Másik problema; egy elég lányos suliba járok ahol kevés a fiú és őszintén egyik se jön be annyira. Viszont nem tudom hol ismerhetnék meg rendes fiút. A sport kilőve mert lányos sportra járok 11éve és nem tervezek válltani annyira viszont nem vagyok közvetlen h az utcán meg ilyen helyeken random odamejek valakihez

Kicsit összevissza irtam de remélem értitek

Köszönöm a válaszokat

16/L


2018. okt. 19. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Fiatal vagy. A te korodban éretlenek a fiúk. Majd megtalál valaki. Élj a hobbidnak, járj el helyekre, szórakozz. Ennyi. Lány vagy, majd megtalál valaki, ne aggódj!


Minden jót és kitartást! :)

2018. okt. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

És? Mit foglalkozol azzal,hogy másnak volt!?

Inkább az a gáz, hogy ebben a korban ők már pasizgatnak és nem az, hogy te nem...

2018. okt. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 schwagy ***** válasza:
100%

" éretlenek a fiúk" Köszönjük válaszoló, a korosztályom nevében, mégha van is benne igazság, nem szép dolog álltalánosítani.


Kérdező: Szerintem, ezt nem nagyon lehet eröltetni, az élet majd összesodor valaki olyannal, btw azért vannak lehetőségek, de tényleg nem egyszerű manapság normális párt találnia az embernek..


Utcán leszólításhoz meg kell önbizalom :)


Gondolom nem sokat tudtam segíteni, de sebaj, megpróbáltam :)


Szép estét neked!


16F

2018. okt. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

""éretlenek a fiúk" Köszönjük válaszoló, a korosztályom nevében, mégha van is benne igazság, nem szép dolog álltalánosítani."


Ha valami 98,76%-ban igaz, akkor lehet általánosítani. Ez az igazság, hiába fáj is neked.

2018. okt. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Előző kommenthez: Mindenhol vannak kivételek és semmit nem lehet általánosítani de ezt ne kelljen már mindenhova odaírni.. én egyetértek vele és nem vettem magamra mert tudom hogy nem vagyok az.


A kérdésre: én hasonló helyzetben vagyok csak fiúként. Tudom magamról hogy nem vagyok csúnya, közvetlené csak most kezdek válni. Sokáig zavart, hogy nem volt barátom, de kezdem elfogadni hogy ha bár sok mindenben kell fejlődnöm, nem vagyok egy rossz srác és majd eljön az én időm valahol valakivel vagy nem :D Ez is csak rajtad múlik. ha egy szép, nyitott lány vagy fognak téged keresni mint ahogy írtad is! Az hogy minőségi fiút keresel csak értékessé tesz! (csak ne légy túl válogatós) 16/F :)

2018. okt. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Előző kommenthez: Mindenhol vannak kivételek és semmit nem lehet általánosítani de ezt ne kelljen már mindenhova odaírni.. én egyetértek vele és nem vettem magamra mert tudom hogy nem vagyok az.


A kérdésre: én hasonló helyzetben vagyok csak fiúként. Tudom magamról hogy nem vagyok csúnya, közvetlené csak most kezdek válni. Sokáig zavart, hogy nem volt még barátnőm, de kezdem elfogadni hogy habár sok mindenben kell fejlődnöm, nem vagyok egy rossz srác és majd eljön az én időm valahol, valakivel vagy nem :D Ez is csak rajtad múlik. ha egy szép, nyitott lány vagy fognak téged keresni mint ahogy írtad is! Az hogy minőségi fiút keresel csak értékessé tesz! (csak ne légy túl válogatós) 16/F :)

2018. okt. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
a lányok ugyanúgy éretlenek ennyi erővel :D
2018. okt. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
16 vagy meg nincs kiforrott személyiséged, ezért hasonlítod magad másokhoz. Hat elárulom hogy nem kell követned a csordát, emiatt rosszul érezni magad pedig butaság. Azért semmiképp ne pasizz be mert ez a “divat” nálatok
2018. okt. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is 11-es vagyok, de nekem sem volt még csajom , miközben az osztályomba járó fiúk 70-80%-nak volt már... Mobndjuk én úgy vagyok vele, hogy nem kapkodom el, mert a társkeresésre alsó hangon van még 10-15 évem... :)


17/F

2018. okt. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hidd el kérdező a fele kamu
2018. okt. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!