Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni érte, hogy ne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni érte, hogy ne legyen ilyen?

Figyelt kérdés

Van egy lány, 13,5 éves. Füvezik, cigizik, néha piál, és meglehetősen kulturálatlan. Viszont szerencsére még az ártatlansága megvan. Ma beszéltem vele. Azt mondta hogy azért csinálja mert jól esik neki. S szülei leszarják mit csinál. Szerintetek mit lehet tenni érte? (19 vagyok, szóval a kapcsolat kilőve.

Arra gondoltam, hogy én csak rávezetném arra hogy ez rossz. Megmutatnám neki, hogy ezek nélkül is lehet élni, és igazán boldogan.



2019. máj. 20. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hiába világosítod fel arról, hogy milyen szörnyűségek történhetnek vele, ha ezt folytatja. Pont annyira fogja érdekelni, mint a szüleit. Még gyerek, nem fogja megérteni és felfogni. Ha függő, akkor meg aztán pláne kösd fel a gatyádat, ha segíteni akarsz neki.

Szerintem kezdésnek jó lenne, ha közelébe tudnál férkőzni mélyebben. Nem kell párkapcsolatot kialakítani vele, de egy szoros baráti kapcsolat által nagyobb hatással tudnál rá lenni.


Ha ez segít még:

Egyszer voltam hasonló szituációban egy 14 éves lánnyal kapcsolatban. Én akkor a puszta figyelmemet, barátságomat és törődésemet ajánlottam fel neki, illetve támaszt nyújtottam neki, amikor kellett. Nem tudom pontosan nála mi a probléma, de ha határozottan segíteni szeretnél neki akkor legjobb lenne, ha eltudnád érni azt, hogy megbízzon benned és hogy úgy érezze, hogy te ott vagy neki. Viszont óvatosan, a barátja próbálj meg lenni, ne a lelki szemetese.

2019. máj. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ehhez tudsz tanácsot adni? Meg van a magam stílusa, ami sajnos sokak számára taszító.
2019. máj. 20. 19:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne tudni milyen stílusról beszélsz. Én tipikusan az a srác vagyok, aki picit érzelgősebb, te gondolom nem ilyen formában tudnál / szeretnél segíteni.
2019. máj. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Introvertált racionális gyerek vagyok. Ő meg közvetlen és kicsit dilis. :D
2019. máj. 20. 19:16
 5/5 Fruzs33 ***** válasza:
Én beszámolnék a szüleinek,vagy hívnék segélyszolgálatot,hogy segítséget kérjek.
2019. máj. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!