Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácstalan vagyok egy éjszaka...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyadhahjd kérdése:

Tanácstalan vagyok egy éjszaka utan. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Penteken atmentem inni egy lanyhoz akivel csak latasbol ismertuk egymast. De azert mentem mert ott volt egyik lany haverom is. A lany haverom elment ezert ketten maradtunk. Iszogattunk es ereztem hogy valami lesz mert ugy nezett ram meg minden. Fel alltam es mondtam hogy en elmegyek de o oda ugrott es nem engedett el es olyan kozel kerultunk egymashoz hogy meg csokoltuk egymast. Kb hajnali negyig smarolgsttunk meg minden aztan haza mentem. Masnap beszeltunk facen es jobbanak lattam hogy letisztazom vele a dolgot. Irtam neki hogy szerintem ezt egyikunk se gondolta komolyan es erre mondta hogy csak a pia miatt csinaltuk. De tudtam hogy nem mert en se voltam reszeg meg o se. Simán csak megkivantuk egymast. Beszeltem ma vele es rajottem hogy ez a lany nekem nagyon tetszik. Az lenne a kerdesem hogy mit csinaljak? Hogy mondjam el neki hogy tevedtem? Tudom hogy o is csak azert mondta ezt mert en úgymond elutasitottam. Tipikus hulye vagyok akinek fontosabb az egoja mint az erzesei. Előre is köszönöm a válaszokat

2019. jún. 2. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Ami nálad lehet, hogy piaként nem volt sok, az nála lehet, hogy már igen, ugye ezt tudod? Szóval ha 10 kilóval könnyebb, akkor két három sör már nem csak becsiccsentés egy lánynál. Ha nagyon tetszik, akkor meg csak szép lassan és kitartóan udvarolj, ne siesd el!

Egy lány nem úgy gondolkodik, hogy csak úgy megtetszik neki egy fiú, ennél kicsit bonyolultabb. Állj a sarkadra és ha tetszik, akkor fektess időt a dologba! Szóval ne kapkodd el és ne nézd eszköznek, mert az egész férfi nemet képviseled! Ja, és nem biztos, hogy azért mondta, mert elutasítod, szerintem tényleg a pia volt az oka...Szóval okosan és sok sikert! :)

19/F

2019. jún. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vedd a kezedbe az irányítást. Ha fontos számodra előbb ismerd meg miután úgy döntötök, hogy lefekszetek. Dönts el, hogy józanul neked ez a lány ér annyit, hogy vele legyél ? Ha igen akkor csináljatok randikat. Vegyetek vissza és madj alakul magától. Ha mind 2 en jólérzitek magatokat egymás melett pia nélkül akkor lehet belőle valami.


22/F

2019. jún. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A lányok egy kis piától még egy nyugdíjas 60 -asra is képesek rácuppani. Lehet bizsergett neki , gondolta majd te elintézed ahogyan illik , de ez nem történt meg.
2019. jún. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!