Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elrontottam mindent! Most mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam mindent! Most mit csináljak? 16f

Figyelt kérdés

Ebben a tanévben kezdődött minden. Új osztálytársak , új ismerkedési lehetőségek stb..

Össze jöttem egy lánnyal akit nem szerettem igazán..(tudom én hibáztam ) szakítottam vele, utána pedig azt mondta sok embernek hogy egy nagy paraszt vagyok... Belém szeretett (needy volt nagyon ...6 napos kapcsolat után öngyilkos akart lenni ****)

csúnya vagyok azt mondta ... És azok akiknek ezt elmondta hogy paraszt vagyok ( kb.fél iskola) azok utálnak mint a sz*rt... Mit tudok tenni? Elvesztettem az összes önbizalmam és nehezen ismerkedek emberekkel.

Válaszotokat előre is meg köszönöm


U.i. Nem tartom magam csúnyának , elfogadtam hogy nézek ki



2019. jún. 8. 01:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Másik suliba nem tudsz elmenni?


Ha nem tudsz akkor biztos van a legjobb haverod akire számíthatsz,csak vele törődj,és tanul!Egy haverrel is lehet jól mulatni!


Piszkálnak téged az eset miatt?

2019. jún. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tanulj*
2019. jún. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok rossz tanuló...

Néha mikor sétálok a folyosón akkor lecsicskáznak

Már megszoktam

De inkább az a baj hogy új barátokat nehezen találok (és barátnőt) :(

2019. jún. 8. 16:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Az oosztályból egyaltalan nincs olyan gyerek aki normális és rendes lenne veled?
2019. jún. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"És azok akiknek ezt elmondta hogy paraszt vagyok ( kb.fél iskola) azok utálnak mint a sz*rt... "

A nagy lótuszt, aranyapám. Te csak azt hiszed, miközben a te korodban MINDENKI saját magával van elfoglalva.

2019. jún. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem akarom azt mondani hogy tévedsz... De nem neked mondják hogy b*zi meg f**z...

De már nem izgat mert szeretem ha beszólnak...


Ezzel is csak azt mutaták rám figyelnek 😂😂

2019. jún. 10. 00:06
 7/8 A kérdező kommentje:
Mutatják*
2019. jún. 10. 00:06
 8/8 anonim ***** válasza:
#1 Kitartást :)
2019. jún. 12. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!