Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon rányomultam. Elrontotta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rányomultam. Elrontottam mindent?

Figyelt kérdés
Élőben próbálkoztam egy csajnál, nem jött össze. Aztán facen ráírtam és nyomulni kezdtem hogy miért nem meg stb és így elkezdtünk hosszan vitatkozni. Nem fogadtam el hogy jelenleg nem akar velem lenni és most úgy érzem megalázkodtam előtte. Kitöröltettem vele az összes ilyen vitatkozós üzenetet hogy minél előbb elfelejtsük. 2 napja nem beszélünk, de eddig minden nap beszéltünk. Elfelejti egyszer hogy így nyomultam és egyszer újra beszélgetünk?
2019. febr. 19. 00:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt elcseszted. Nem is biztos hogy kitörölte.
2019. febr. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De kitörölte, mert lefényképezte
2019. febr. 19. 00:12
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hat gaz de lepj tovabb, ot felejtsd el vagy legalabbis hagyd egy idore par hetre...

Addig elfelejtodik ez a dolog vagy legalabbis jelentektelen lesz.

2019. febr. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Így legalább tudod, hogy biztos NEM és nincs apelláta... Később meg ha meggondolja magát, akkor meg nem kell komolyan venni.


Sokkal rosszabb és sajnos jellemzőbb, hogy a srác félénk, és mégis próbálkozik azt max egyszer, az is tök határozatlannnak hat, mire a szintén bátortalan lány ijedtében nemet mond, vagy elszalad, közben valójában fülig szerelmes a srácba.... De a nyúl fiútól hiába is várhatja már, hogy még egyszer próbálkozzon, szóval az egészből semmi nem lesz....



Ja hogy nálad le lett semmi a nyomulásból. Na jó, de te legalább tudod a tutit és továbbléphetsz. A nyulak nem, de nekik is ciki érzés, még ha nem nyomultak is.... Viszont ha a csaj másodikra igent mond, akkor a nyomulás az esélyesebb, ugyebár… :D

2019. febr. 19. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4 napja nem beszéltünk de már hiányzik. Hetekig nem terveztem írni neki, de most úgy érzem bármi is történjen de a közelében kell lennem. Ha jelenleg nem is akar tőlem semmit, de valami reményt érzek hogy a későbbiekben talán összejön. Szerintem addig jó még közel enged magához
2019. febr. 20. 01:43
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó ötlet írni neki? És arra gondoltam hogy azt is elmondom neki hogy hiányzott. A csaj közel enged magához, egész nap beszélgetek vele, talizáskor átölelem, símogatom, puszilgatom, ezt mind engedi de nem viszonozza. Amikor megpróbálom lassan megcsókolni picit elhúzzaa fejét, de nem lök el meg semmi. Elég közel volt a szánk egymáshoz és egy szájraluszit adhattam volnaazért neki
2019. febr. 20. 01:47
 7/7 A kérdező kommentje:
Szájrapuszit*
2019. febr. 20. 02:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!