Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelem/barátnő elveszítéséne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3N14 kérdése:

Szerelem/barátnő elveszítésének a túllépése?

Figyelt kérdés
Fel eve elveszitettem a legjobb baratnomet. Es azzal egyutt a szerelmemet is. Nagyon mely nyomot hagyott bennem. Kb az eletem volt. De ez forditva is igaz volt. De o ott hagyott egy 30 eves csavoert. De ez bonyolult hisz nem voltunk ugy tenylegesen egyutt. De csok meg hasonloak voltak koztunk. Bar neki volt akkor egy hosszu parkapcsolata. De mindig is engem. Helyezett eloterbe. Allitasa szerint o hetero. De hat akkor nem csinalta volna velem azokat a dolgokat es nem hagyta volna. Sot mar a csoknal is le kellett volna allitania engem. Tudta hogy en bele vagyok esve. A kerdesem a kovetkezo. Hogyan lepjek rajta tul? Meg egy evig latom edzeseken es a suliban. Tul lepnek rajta. De megse. Megiscsak kb elso szerelmem volt. Barmikor ujrakezdenem vele. A lelkitarsam volt. De o szerintem orul hogy megszabadult tolem. Vagy nem tudom. Ahogy latom elegge boldogul nelkulem. Pribalom en is ezt mutatni. De az igazsag az hogy rohadtul. Hianyzik. Es annyira hirtelen lett vege a baratsagunknak. Nem tudom hogyan lepjek tul rajta. Hogy ne o jarjon mindig a fejembe.

2019. jún. 8. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Akkor egy rib... ha elhagyott masert... Hagyjad

1000000 szazalekban biztos vagyok benne hogy boldogabb leszel nelkule

2019. jún. 9. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Próbálj minden erőddel túllépni rajta, mert utána már sokkal jobb/könnyebn lesz.

Keress egy jó barátot akiben megbízol és beszélgessetek, töltsétek eggyütt az időtöket... keress fel pl instagramon izézetes oldalakat és ott olvasgass (Idezetek_gondolatok, nevetsegesfiu, fajdalomgram, _the_last_moment_, _.i.d.e.z.e.t.e.k._)

2019. jún. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a jo tanacsokat, csak az a bajom hogy nem igazan bizom meg emberekben.. sot.. eleg nehez velem amugy ilyen bizalmi kapcsolatokat kialakitani.. es o volt az egyeduli ember aki ismert.. de tenyleg nagyon ismert.. vannak mas baratnoim ez teny csak jah o volt a "legjobb". Tudjatok.. benne biztam meg a legjobban. Nah mindegy is😌 koszonom megegyszer
2019. jún. 9. 12:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Életkorod meg tudod mondani? Hasonló helyzetekben voltam, csak akkor nem 30 éves csávóért hanem egy 16 éves lányért hagyott el

Biszex volt 😭

16F

2019. jún. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Veletlenul se fiu volt... Lany volt es biszex (kihangsulyozom)
2019. jún. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen azt elfelejtettem mondani.

18/l/bi?

2019. jún. 10. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!