Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tetszem neki akkor mindegy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszem neki akkor mindegy mit írok?

Figyelt kérdés

Sokat agyalok azon, hogy mivel írhatnék egy nekem tetsző lánynak, de mindig elbizonytalanodom és inkább hanyagolom. Próbálom magam azzal vigasztalni, hogy ha bejövök egy lánynak akkor szinte mindegy milyen szöveggel írok rá (normális keretek között persze).

Lányok! Ez valóban így van? Ha szimpatikus valaki akkor könnyen szóba elegyedtek vele?



2019. jún. 11. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Kb. Igen. Ha a nekem nagyon tetsző fiú írna rám, kiugranék a bőrömből.
2019. jún. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából nem ismerem sehonnan különösebben. Az utcán láttam párszor, mivel egy városban élünk.
2019. jún. 11. 22:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért ez nem ilyen egyszerű teso :D Igen, ha már ismeritek egymást és ő is kedvel és elkezded adni a jeleket garantáltan mindegy mit írsz.

De ha tetszik neked valaki és ő erről nem tud és nem érez így irántad (még mert nem tudja ki vagy) nem fog instant beléd szeretni csak mert írtál neki. Ilyenkor ki kell alakítani, nem írhatsz bármit magyarul. Remélem érthető

2019. jún. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát ja, vágom mit mondasz. Viszont ezt máshogy nem tudom kialakítani.

Csak abból tudok kiindulni, hogy én simán örülnék neki, és volt már, hogy így írtam, szinte ismeretlenül. Volt ami nagyon jól sikerült, volt olyan is, hogy vissza se írtak. Ebből következtetek, hogy ha valakinek szimpatikus vagyok akkor ennyi elég neki arra, hogy adjon esélyt a dolognak.

2019. jún. 11. 23:05
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam, hogy ha elbeszelget velem szívesen akkor utána elhívnám valahova.
2019. jún. 11. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!