Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kétségbeesett vagyok, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétségbeesett vagyok, mit csináljak? T. T 16/f

Figyelt kérdés
Ismerek egy cuki lány, aki tetszik (14/l). Az a baj,hogy már van neki valakije(ő 15/f) és mindig barátok voltak és már 2 hónapja járnak és nagyon erős a kapcsolatunk, szinte szétválaszhatatlanok és sok "véletlen" miatt mégjobban erősösik(kosármeccs,buli,valentin nap,nőnap ,stb.),de még pluszban a srácra erősen gyanakszom,mióta ismerem,azóta gyanakszok(pedig akkor még nem is jártak!). Meg kissé gyökér a lurkó, KI NEM ÁLLHATOM!!!!! Biztos csak d*gni akar a nyomi. Én a lányért mindent megtennék, és nagyon féltékeny vagyok. -.- Jó lenne,ha a srác szakítana az ÉN cukimmal megvígasztalnám és járnánk! ^.^ Én meg nem vagyok az a fajta ember,aki azt nevezik "romantikának" vagy "szerelemnek" ha szexelünk és a másikat csak egy szextárgynak tekintem és hogy látszodjon, hogy járjunk, akkor csak egy-két csók meg kéz a kézben, az ilyent nem tartom szerelemnek. És ha valaki megkérdezi, nem vagyok homokos, csak ismerem a tiszteletet. A lány szerencsére nem egy hülye r**anc, de szép,cuki(minden hogyan, boldogan,szomorúan,dühösen,hisztisen), kedves és kissé flegma(vagyis úgy éetem,hogy gyakran nem ír vissza azért,mert "lusta"). Annyira megölelném!!!! :'( <|3(egy összetört szív "szmájli")

2017. márc. 11. 09:01
 1/6 Ihatepeoples válasza:
100%
Hagyd őket ha "boldogok". Ha szerencséd van szakítanak ha nem ne erőltesd vagy próbálkozz be a csajnál beszélgess vele "hódítsd meg". Vagy várd meg amíg nagyobb és érettebb lesz..
2017. márc. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Pffff te szanalmas vagy.... Mas boldog es ez a bajod ezert hibakat talalsz benne de gondolom a fele kamu mivel csak a megerzeseidre hagyatkoztal es semmivel nem tudod alatamasztani.... Undorito az ilyen embet masok kapcsolataba akar belefurni az ilyet kene addig utni amig meg nem jon az esze..

Es ez ahogy beszelsz ember... 16 vqgy es semmi komolysag nince az irasodban es tele nyomod elcsepelt emojikkal...

2017. márc. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azért lennék szánalmas, mert valakit szeretek feltétel nékül? Hát gratulálok, Oscar-díjat mindjárt odaadom. :D

1.Ha neked még az "elcsépelt emojitokkal" van bajod, akkor meg nekem az ékezet néküli írással kell lennie?

2.Nem a boldogsággal van a gondom, ha nem vennéd észre, hanem hogy miért nem velem van a lány.

3.Ezek nem emojitok ha nem vennéd észre,hanem smiley-k, az emojitok ezek:😁😋😱

4.Nem tudom te hol látsz tele "emojitokkat", csak néhány smiley-t raktam.

5.Miért lenne kamu? Ha kamu lenne,akkor valami erőltetett Marichuy szappanoperát tennék bele.

6.Gondolom annyiszor voltál szerelmes, hogy csak így dobálsz a szavakkal, majd ha felnősz egy kicsit,akkor mondj ilyeneket.(nem biológiailag,hanem szellemileg)

2017. márc. 11. 14:13
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Milyeket ugat a kis takony , de azért kérdést tesz fel mert tanácstalan, és még te oktatsz ki mást ? 😂😂😂😂Jó vicc vagy :)
2017. márc. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kíváncsi voltam másokra hogy reagálnak, és számítottam gyökerekre,pláne hogy érv néküld dobált engem, szóval nem igazán kellett volna magamra venni. Mindegy, de attól mégszeretem a lányt feltétel nékül, még akkor is, ha nektek fáj. :D Nevetséges trógerek! Normális válaszokat továbbra is várom!
2017. márc. 13. 20:56
 6/6 M_Julcsi válasza:

Nagyon aranyosnak tartom azt hogy szereted, és őszintén boldognak szeretnéd látni. Viszont 14 évesen még nagyon fiatal. Kell neki idő, hogy elkövesse a saját hibáit. Adj neki időt, addig legyél a barátja, bármennyire is nehéz, és ha néhány év múlva szakítanak akkor te ott leszel, ha ez nem csak egy fellángolás. Mert ha az akkor elmúlik néhány év múlva. Azt nagyon nem javaslom, hogy megpróbáld őket szétszedni, mert abból te fogsz rosszul kijönni.

Az legyen előtted, hogy még nagyon sok időtök van :)

Kitartást :)

2017. ápr. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!