Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Őrülten szerete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Őrülten szeretem, de nem vagyok szerelmes belé?

Figyelt kérdés
Van egy lány, osztálytársam(11-esek vagyunk, 16 évesek) aki iránt az elmúlt fél évben elkezdtem érezni valami olyat, amit még senki iránt sem eddig. Nagyon megszerettem. Minden nap beszélünk hajnalokba nyúlóan, iskolában is, gyakran összenézünk, beszélgetünk nagyon sokat, ölelget, hozzám bújik, annyira imádom, de mégis úgy érzem, hogy sokkal jobb lenne, hogyha nem lenne ez az egész. Annyira kötődök hozzá, hogy már akkor is rossz lesz a kedvem, ha nem ül mellém😂 Mit csináljak, hogy legalább egy kicsit csillapodjon ez az érzés? Beleőrülök már lassan(jó, azért nem, de nem valami jó érzés). Alapjáraton egy nagyon erős személyiség vagyok, rendkívül vonzó kisugárzással(legalábbis ezt mondják az emberek). Nem is látja rajtam ezt a kötődést, meg a miatta néha előtörő rosszkedvemet, szépen tudom leplezni az ilyeneket, akármilyen jó emberismerők is lehetnek a körülöttem lévő emberek, vagy akár ő is, ezt a büdös életben nem fogja észrevenni úgysem. Na, szóval, aki esetleg járt már ilyen cipőben, az leírhatná a tapasztalatait. :D Nagyon szeretném magam újra olyan függetlennek érezni, amilyen kb fél éve voltam. Sok barátom van egyébként, és jó, dinamikus életem, tehát nem egy befordult fsz vagyok, nem is tud más számomra bánatot okozni semmivel, mindig jókedvem van, a problémáimat, amik ritkán vannak magam oldom meg, nem rinyálok, nagyon jól érzem magam a bőrömben :D Semmi nem tudja elvenni a jókedvemet rajta kívül, de ő sem akarja, csak nem látja rajtam, hogy ha nincs velem, de a környezetemben van, akkor nem érzem magam valami jól(ez nem féltékenység egyébként, mielőtt valaki ezzel jönne) ő is szeret engem, még ha néha egy kicsit makacs is. Remélem az idő múlásával visszaáll minden a régi kerékvágásba... Köszönöm a válaszokat!

#szerelem #szeretet #kötődés #szeret de nem szerelem
2019. febr. 4. 12:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tudatosan nem akarsz kapcsolatban lenni senkivel, független AKARSZ maradni. Ha így gondolod, akkor őt se álltasd a hajnalig tartó beszélgetésekkel, és az ölelgetésekkel. Szóval szereted, de nem akarod lekötni magad egy kapcsolattal.
2019. febr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy PS4 Pro-t.
2019. febr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Igazából kapcsolatban akarok lenni, akár vele is el tudnám képzelni, csak mégse. Nem tudom, nem is értem már ezt az egészet igazából. Ha érteném, akkor nem írtam volna ide, bár így se nagyon értem, hogy miért írtam ezt ide ki, lehet csak jó érzés volt kiadni névtelenül egy ilyen oldalonXD mindenesetre érdekel mindenkinek a története, aki hasonló cipőben jár, talán lehetne is nyitni itt egy "érthetetlen érzések értekezlete" nevű lelki szemetesládát
2019. febr. 4. 14:51
 4/18 anonim ***** válasza:
Egyszerű a válasz... Döntsétek el mit akartok, csak az időt húzzátok!
2019. febr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Ha ilyen egyszerű lenne, akkor már megoldottuk volna. Igazából tök jók ezek a beszélgetések, találkozgatások, meg minden, csak már úgy érzem, hogy akaratlanul túlgondolom ezt az egészet. Eddig is megvoltunk, de azért nem ennyire. Nem akarom elfelejteni, meg nem akarok vele rosszban lenni, de az is lehet, hogy ez lenne a jó nekem. Annyira nem tudom már, hogy mi ez az egész, még nem éreztem így senki iránt😂 Lehet hülyeség is volt ide kiírniXD
2019. febr. 4. 15:03
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben összejönnék vele.
2019. febr. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért van ez az oldal, hogy ki írjuk minden problémáinkat!

Szerintem csak túl komplikálod az egészet, ha tényleg oda vagytok egymásért, akkor nem áltatnátok egymást és dűlőre jutnátok, egyszerűen csak túl bonyolítotátok az egész kapcsolatotokat!

Pedig csak el kéne dönteni, hogy mi legyen a következő lépés! Azt hiszed, hogy a helyzeted bonyolult, pedig csak döntésre kéne jutni és nem gondolkozni annyit!

2019. febr. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
De lehet azért nem akarunk dűlőre jutni, mert féltjük a mostani kapcsolatunkat, kockáztatjuk a jót, mert nem akarunk a jelenlegitől rosszabbat. Hát nekem azért elég bonyolult ez így, sok minden múlik rajta, így azért nehezebb dönteni.
2019. febr. 4. 15:17
 9/18 A kérdező kommentje:
Ez, hogy összejövök vele, alapjában véve nem lenne hülyeség, de nem szeretnénk tönkretenni ezt a kapcsolatot, mert egy párkapcsolatban azért könnyebben lehet úgy összekapni, hogy utána finító, két külön úton folytatódik az életünk, nem akarjuk látni se a másikat, így, ebben a helyzetben pedig nehezen találnék olyan dolgot, amin akár össze tudnánk veszni.
2019. febr. 4. 15:21
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha meg sem próbálod vele, akkor meg azért nyavajogsz, hogy kockázatatni kellet volna és most vele lehettél volna! Igazából nincs semmi veszteni valód, ha tényleg ennyire tudsz vele azonosulni és meg értitek egymást, akkor nincs miért tartani, komolyan mondom, hogy azért nem próbálod meg vele, mert kifogást keresel?! Tudom mit, kár is meg próbálni, ha össze is jönne veled, csak még több bonyodalmat okozól neki! Aki ennyit tököl és agyal, és nem tudd racionális döntést hozni még a lebonyolított helyzetben is, az inkább meg se próbálja!! Nem érsz neki annyit, hogy meg próbáld vele, inkább maradj meg a kényelmes helyzetedben és agyalj még egy kicsikét, hogyan lehet jobban bonyolítani a dolgokat, miközben kockázatatni sokkal érdemesebb, mint el kényelmesedni és firkálni odákat neki!!
2019. febr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!