Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom szakított velem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szakított velem, azóta egyfolytában gyomoridegem van, nem tudok enni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

1 év után szakított tök váratlanul. Hazudott az okot illetően, egy barátjától tudtam meg, hogy egy másik csaj miatt, aki nem mellékesen már 1 hónapja bejött neki. Az is kiderült, hogy valószínűleg sosem szeretett engem, csak a szexre kellettem neki. Max külsőre tetszettem az exemnek. Nagyon undorító dolgokat tudtam meg róla. Iszonyúan érzem magam, mert nekiadtam a szüzességem is (9 hónap után), mert azt hittem, szeret és évekig együtt leszünk még. Erre kiderült, hogy kb csak a testem kellett neki és már rá is írt az új csajra. Régebben azért akartam szakítani vele, mert azt mondta, hogy annak a lánynak jobb az alakja. Aztán megnyugtatott, hogy attól még engem szeret és nincs mitől félnem... Az is kitudódott, hogy egy csomó másról is hazudott. Úgy beszélt rólam a barátainak, mint egy tárgyról. Az új csajra még rá sm írt, mikor már azt mondta a barátainak, hogy milyen jó, hogy már a másodikkal fog lefeküdni... De mindent csak utólag tudtam meg. Alig bírom elhinni. Úgy éreztem, hogy megütöttem a főnyereményt vele, hogy ő más, mint a többi, erre igazából a legnagyobb disznók egyike.

Mióta szakított (kicsit több, mint egy hete) szinte semmit nem tudok enni, minden kajától rosszul vagyok és egyfolytában gyomoridegem van, de úgy, hogy bármelyik pillanatban simán kidobnám a taccsot.

Felfogtam, hogy átvert, utálom is ezért, már nem szeretem, de egyszerűen képtelen vagyok elviselni ezt a dolgot. Ő volt az első igaz szerelmem, vele történt az első csók, első szex. És én mindvégig szerelemből tettem. Ő meg csak szórakozott és “egynek jó voltam”. Pedig neki is én voltam az első, értékelhetett volna jobban...

Teljesen össze vagyok törve, mit csináljak szerintetek? Rohamosan fogyok és nem akarok kórházba kerülni emiatt.

Köszi a válaszokat!



2019. jún. 15. 10:52
 1/2 A kérdező kommentje:

Azt hozzátenném, hogy amikor szakított, olyan indokokat sorolt fel, amik nem csak nem igazak, hanem olyanok, mintha csak én lettem volna a hibás mindenért.

Aznap reggel meg olyanokat írogatott, hogy szeret és bocsássak meg a fura viselkedéséért és vlem akarja leélni az életét meg mittudomén.

Én meg akár meg is haltam volna érte.

2019. jún. 15. 11:01
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Még az olyan szakítások is, amelyek esetén az ember utólag rájön, hogy nem volt kár az illetőért, természetszerűleg megviselik az embert. Ez egy gyász-folyamat, amely akár hónapokig is elhúzódhat. Az életedet rá alapoztad, vele tervezted a jövőt, az egész gondolatvilágodba szervesen beleépült az ő lénye. S most, hogy nincs többé, újra kell mindent építened, mintha egy idegen világba kerültél volna. Amit eddig természetesnek gondoltál, amire a biztonságérzetedet eddig alapoztad, megszűnt, s ilyenkor az űrt nem könnyű kitölteni, eltart egy darabig az újraépítkezés. De általában sikerülni szokott, csak légy türelmes magadhoz. Én azt javaslom, hogy ha meg tudod oldani, keress egy pszichológust - az ilyen szakemberek nagyon sokat segíthetnek a múlt feldolgozásában. Ezenkívül segíthet még mondjuk a citromfű tea is, az nyugtató hatású anélkül, hogy álmosítana. Valamint jó stratégia még ilyenkor barátokkal együtt lenni, társaságba járni, persze csak ha ez utóbbi jólesik, nem szorongsz attól nagyon, hogy a gondterheltségedet a barátaid nem tudják majd elfogadni.
2019. jún. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!