Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok titeket mennyire zavar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

$$$$$ kérdése:

Lányok titeket mennyire zavar ha egy fiú motor mániás?

Figyelt kérdés

Ugy értem ,hogy imádom a motorokat és én is motorzom. És lényegeben nagyon szeretek a motorokrol beszélni. Nyilván masrol is tudok beszélgetni. De ha pl.motoros haverjaimmal megyek valahova ami eleg gyakori akkor lényegében csak a motorokrol es a motorzásrol beszélünk egész este. Titeket ez mennyire zavar ? Vagy ha valaki motorzik az hátrány ? Mert sok nem motoros barátomnak mondta a barátnője hogy ő nem bírna ha a barátja motorzna. Mert játszik az életével( a lányok mondták így ).Valamint mennyire vannak motoros lányok ? Mármimt az én korosztályomban ? Mert en csak egyet ismerek. De ő is haverom barátnője.

18/F



2019. jún. 15. 18:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nekem bejön.
2019. jún. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
10 es természetesen nem kell. Tudom mit kell elmondani egy olyannak aki elöször ül motorra utas kent. És egyebkent forgalomban nem szoktam állatkodni. Másokat nem veszélyeztetek. A tempóval neha kicsit elszalad a ló. De erzem azt a sebesseget amit tartok. Nem megyek olyan gyorsan amit mar nem ereznek biztonsagosnak. Ami ugye helyzet függő. Terepen meg elzárt helyeken vagy kis forgalmu helyeke szoktunk állatkodni XD . De ott meg csak magam veszélyeztetem ami nem baj. Mert imadom az adrenalint. És nem félek mert jo erzes 😂. Ha meg esek akkor esek XD. Bar a mostani motorral meg sajnalnak esni . Mert szép és nemrégen van meg... Az endúrozás meg ugye eggyutt jar az esessel. Ott nem elkerülhető😂😂. 11 es köszi a választ 😊.
2019. jún. 15. 20:10
 13/18 anonim ***** válasza:

Nekem bejön, én is tervezek motorozni csak még nincs jogsim. A bátyám is motormániás+motorszerelő. Lehet emiatt nem zavar.

17/L

2019. jún. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Ertem az jo😊. Én a szereléshez sajnos nem annyira értek . 😅
2019. jún. 16. 10:21
 15/18 anonim ***** válasza:
Én imádnám, ha tudna motorozni! Nagyon szeretek én is, na nem úgy, hogy én vezetem, ahhoz sajnos béna lennék, de hátul utazni imádok és minden vágyam lenne, ha lenne ilyen párom, és lehetőségünk így urazni. :D
2019. jún. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Biztos fogsz majd találni ilyen barátot 😊. Egyebkent jo erzes olvasni,hogy sok lanynak tetszik meg szereti. Eddig csak azt hallottam hogy nem szeretik XD . De most megnyugodtam hogy nem minden lany utalja a motorozast😄.
2019. jún. 16. 14:15
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy barátom állandóan az autókról és motorokról beszélt, mikor kettesben voltunk, vagy ha sétáltunk az utcán és teljesen más volt a téma. Nagyon irritáló. Inkább hagyja meg a haverjainak.
2019. jún. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én 16 éves lány vagyok, engem sem érdekelnek a motorok, autók, sőt még jogsit sem akarok.

Viszont a 14 éves fiú unokatesóm nagyon sokat motorozik, ezzel can elfoglalva éjjel-nappal. És a 4 lány unokatesóm is nagyon szereti a motorozást, járnak ilyen találkozókra is. A legidősebbik (21) ezeken a találkozójon szokott ismerkedni, mert legalább biztos ugyanazokat a dolgokat szeretik.

2020. jan. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!